Легенда Української Естради

постер Легенда Української Естради
м. Львів, проспект Свободи, 28
(380) 322356586 (театральна каса)
17:00

У Львівській Національній Опері 6 травня 2021 року в 17:00  відбудеться концерти з мистецьким проектом “Легенда української естради”, в якому приймають участь Герой України, лауреат Державної премії ім. Т. Шевченка, народна артистка України Ніна Матвієнко; скрипаль, народний артист України Олег Кульчицький; військовий духовий оркестр Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного. Диригент, художній керівник-полковник Богдан Катриняк; конферансьє, народний артист України Гриць Драпак.

Ніна Матвієнко, відома українська співачка, голосом якої співає, плаче і радіє Україна. З великим успіхом гастролювала на континентах Північної і Південної Америки, Європи та Азії. В її репертуарі українські народні пісні, пісні відомих сучасних композиторів, обрядові, ліричні, пісні-балади.

Як скрипаль, Олег Кульчицький неодноразово брав участь в урядових концертах у Національному Палаці “Україна”, офіційних зустрічах керівників України з лідерами зарубіжних країн, у VIII з'їзді королівських династій у Парижі, презентував національне музичне мистецтво в Україні та за її межами (США, Канада, Франція, Німеччина, Бельгія, Великобританія, Шотландія та ін.).

Військовий духовий оркестр Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, неодноразово був удостоєний найвищих нагород і визнаний як найкращий серед військових духових оркестрів в Україні, Польщі, Данії, Франції та Німеччині.

Концертна програма “Легенда української естради”-це магічне поєднання музики, голосу та скрипки у супроводі військового духового оркестру, це феєричне світлове шоу, яке створить неповторну атмосферу і залишиться надовго у вашій пам'яті, у серцях всієї вашої родини, близьких і знайомих.

Залиште свій відгук

Дивіться також