ЛЕГЕНДАРНИЙ НАОНІ ОRCHESTRA

постер ЛЕГЕНДАРНИЙ НАОНІ ОRCHESTRA
м. Львів, вул. Лесі Українки, 1
(032) 235-55-83 (каса)
(032) 235-67-62 (адміністрація)
(032) 243-24-26 (прес-служба)
17:00
20:00
від 150 грн

2 КОНЦЕРТИ В 1 ВЕЧІР ВІД НАОНІ Оrchestra! 

Легенда повертається!Ви просили – вони повернулися!
Очікуваний виступ після концерту з ONUKA! 
Оркестранти довго не відпочивали і підготували нову не менш вражаючу програму і повертаються з нею до Львова!

50 музикантів на понад 40 народних інструментах влаштують для вас неймовірне шоу звуку і сили!
Єдиний в Україні професійний оркестр народних інструментів НАОНІ доведе: хіти бувають яскравішими, ніж ви думаєте!Такого ви більше ніде почуєте! 
Музика 2 століть – світові музичні хіти і незвичне народне звучання! Це нова програма «THE BEST WORLD HITS & SOUNDTRACKS»! Безсмертні творіння THE BEATLES, DEPECHE MODE, METALLICA, EUROPE, PINK FLOYD, AC/DC, DEEP PURPLE, ДРУГА РІКА, ТІК, СКРЯБІН, РУСЛАНА, ОКЕАН ЕЛЬЗИ, саундтреки з фільмів ПІРАТИ КАРИБСЬКОГО МОРЯ, МИСЛИВЦІ ЗА ПРИВИДАМИ, МІСІЯ НЕЗДІЙСНЕННА, ТАКСІ, ТИТАНІК – зазвучать у неймовірному оркестровому виконанні уже 21 травня у Львові! Шедеври світової музики виконають на таких же незвичних інструментах. Рок на сопілці чи естрада на бандурі – у виконанні НАОНІ Оrchestra все можливо! У музикантів НАОНІ навіть коса перетворилася на музичний інструмент. 

Вони перемогли усіх у «Битві оркестрів» і приїдуть до Львова, щоб подарувати справжній екшн! Усе, до чого доторкаються оркестранти НАОНІ, перетворюється на МУЗИКУ. Зозулька, теленка, бербениця, рубель, кувиця, тулумбас, бугай, береста, бухало, козобас – подібного набору інструментів не має жоден професійний колектив у світі. Будуть фірмові хіти на цимбалах від НАОНІ – своєрідна візитівка оркестру.

Спеціальний гість – АНІС! 

Залиште свій відгук

Дивіться також

ОСКАР І РОЖЕВА ПАНІ


19:00
ПОТРІБНІ БРЕХУНИ!


19:00
Лазанья по-французски
Супер зіркова прем’єра комедії на дві дії «Лазанья по французьки» за п’єсою Марка Камолетті!


19:00
Женщина над нами
Довгоочікувана прем’єра комедії «Жінка над нами» з незрівнянною Лілією Ребрик, народним артистом України Лесем Задніпровським і заслуженим артистом Ук


19:00