LUMOS Orchestra. «Гаррі Потер». Концерт - історія на 16:00

постер LUMOS Orchestra. «Гаррі Потер». Концерт - історія на 16:00
м. Львів, проспект Свободи, 28
(380) 322356586 (театральна каса)
16:00
640-1200 грн

Концерт-історія «Гаррі Поттер» від симфонічного LUMOS Orchestra та хору "Євшан" відбудеться 5 грудня в Оперному театрі! Гоґвортська Школа Чарів і Чаклунства гостинно чекатиме на всіх охочих аби провести у чарівний світ магії.

Симфонічний оркестр та хор зачарують вас епічністю та красою музики з усіх восьми фільмів саги про хлопчика, що вижив. Програма обрамлена цілісною історією, відеорядом та декораціями, що дозволять зануритись у магічний всесвіт Джоан Роулінг так, як ніколи раніше.

А всі бажаючі матимуть змогу позмагатися за Кубок Гоґвортсу і в цій боротьбі кожен слухач зможе вплинути на перемогу!

Тож якщо ви такі ж палкі прихильники Гаррі Поттера як і наш оркестр; якщо імена Джона Вільямса, Патріка Дойла, Ніколаса Гупера та Александра Деспла змушують ваше серце тремтіти у передчутті прекрасної музики; якщо ви завжди мріяли відвідати крутий захід, присвячений магічному світу і створений тими, хто сам цим світом захоплюється — вам неодмінно до нас!

Симфонічний оркестр LUMOS Orchestra – справжні чарівники та майстри фентезі і фантастики. У 2020 році оркестр відсвяткував своє 10-річчя, і за свій творчий шлях має значні здобутки: великі тематичні концерти "Володар Перснів", "Гаррі Поттер", "Зоряні Війни", "Доктор Хто", та за мотивами мультфільмів студії Disney й відеоігор; близько 700 різноманітних саундтреків у репертуарі, сценічні та творчі кліпи і записи. Оркестр з радістю бере участь у тематичних фестивалях (Comic Con Ukraine, ґеймерські, тощо) та співпрацює з різноманітними творчими колективами та артистами. Також LUMOS Orchestra гастролюють за кордоном та мали нагоду виступати перед видатними акторами та розробниками ігор. Музиканти оркестру – фанати своєї справи та справжні ґіки, отож розуміються не лише на музиці власних концертів, але й на її змістовному наповненні та першоджерелах. Кожен проект колективу – завжди більше, ніж просто концерт. LUMOS Orchestra створює сюжетні видовища, поєднані тематичними історіями; інтерактивні івенти для слухачів, що завжди збирають повні зали шанувальників та залишають по собі неймовірні емоції та враження.

Галицький камерний хор "Євшан" – молодіжний хор, що має цікаву творчу біографію. Колектив гастролював у США, Канаді та багатьох країнах Європи, брав участь у міжнародних конкурсах та фестивалях, першими втілював у життя твори багатьох українських та закордонних композиторів. Тепер вони, як справжні чарівники хорової музики, відтворять разом із нами геніальні композиції з фільмів про Гаррі Поттера.

Диригент концерту — Роман Кресленко

Художній керівник оркестру — Діана Коваль

Художній керівник хору — Ірина Кресленко

Якщо Вам бажається чогось більшого, ніж концерт симфонічної музики; чогось кращого, ніж похід у театр; чогось незабутнього, частиною чого Ви зможете стати – вам до нас. Змагайтеся за Кубок Гоґвортсу, підтримуйте свій гуртожиток або просто насолоджуйтесь музикою та атмосферою – магічний Гоґвортс, безперечно, зачарує усіх і кожного!

Пакуйте валізи та не забувайте гарний настрій і ваші чарівні палички! 

Залиште свій відгук

Дивіться також

Один в Каное


18:30
Тіна Кароль


19:00