майстер-клас з малювання алкогольними чорнилами

постер майстер-клас з малювання алкогольними чорнилами
вулиця Городоцька, 106, Львів, Львівська область, 79018
096-493-35-76
15-00
550

Це майстер-клас з малювання алкогольними чорнилами  з вином у затишній арт-студії.

Малювання алкогольними чорнилами – техніка не схожа на жодну іншу. Спиртові чорнила перевернуть Вашу свідомість. 

Alcohol ink майстер клас – неймовірне сучасне абстрактне мистецтво. Alcohol ink painting малюється на спеціальних листах  з використанням чистого спирту та різнокольорових барвників.  Наші фахівці допоможуть правильно підібрати кольорову гаму і підкажуть, як створити алкогольними чорнилами гармонію на листі.

   ​ Ми навчимо малювати картину за 2 години, да же якщо ви раніше ніколи не малювали.  Він для тих хто не вміє малювати , або тільки пробує, або хоче спробувати щось нове та відпочити після роботи. це проведення часу у арт-студії під час проведення майстер-класу з малювання з вином. Ви не тільки зможете навчитися малювати картину - але і отримаєте задоволення від самої атмосфери та процесу.

Якщо ви не художник — це не проблема. Професійний художник допоможе вам створити гарну картину за 2 -3 години своїми руками, розкрити ваш творчий потенціал. Відбувається у затишній великій світлий студії . Майстер клас проводиться у невеликій групі. У ході процесу за необхідності художник допомагатиме учаснику. Забрати творчу роботу учасник зможе відразу після майстер-класу.

У вартість входить всі  матеріали : Відвідувачу видають все необхідне:  фарби,  спеціальний папір для малювання алкогольними чорнилами, пензлики.  Також видаються фартухи . З собою нічого приносити не потрібно. -

Частування: відвідувача пригостять келихом білого вина. За бажанням замість алкогольних напоїв гостям дадуть чай або каву.

Тривалість - 2 години

Навчання на майстер класі проводять вакциновані художники з дотриманням усіх норм.

Залиште свій відгук

Дивіться також

Майстер-клас з малювання алкогольними чорнилами
це майстер-клас з малювання у затишній арт-студії. для тих хто не вміє малювати , або тільки пробує, або хоче спробувати щось нове та відпочити


13:00
Майстер-клас з живопису  «Вечір біля моря»
це майстер-клас з малювання у затишній арт-студії. для тих хто не вміє малювати , або тільки пробує, або хоче спробувати щось нове та відпочити


17:30
Майстер клас з абстрактного живопису FLUID ART
Майстер-клас з малювання стилем FLUID ART у затишній арт-студії для тих хто не вміє малювати або хоче спробувати щось нове.


15:00
Дитячий майстер клас з малювання картини «Чарівна ніч»
Дитячий майстер клас з малювання


13:00