Майстер-клас з малювання картини з використанням структурної пасти з вином.

постер Майстер-клас з малювання картини з використанням структурної пасти  з вином.
вулиця Городоцька, 106, Львів, Львівська область, 79018
096-493-35-76
15-00
800

Це майстер-клас з малювання  об'ємних картин з вином у затишній арт-студії.

.Поєднання текстурної пастою з рідким акрилом дозволить вам створювати дивовижні об'ємні картини. Кінцевим результатом є унікальна тривимірна картина, яку ви можете по-справжньому оцінити лише побачивши її в реальному житті.  Дуже проста і при цьому гарна техніка. Прекрасно підійде тим, хто хоче відчути себе справжнім художником.

 

 Ми навчимо малювати картину за 2,5 години, да же якщо ви раніше ніколи не малювали.  Він для тих хто не вміє малювати , або тільки пробує, або хоче спробувати щось нове та відпочити після роботи. це проведення часу у арт-студії під час проведення майстер-класу з малювання з вином. Ви не тільки зможете навчитися малювати картину - але і отримаєте задоволення від самої атмосфери та процесу.

Якщо ви не художник — це не проблема. Професійний художник допоможе вам створити гарну картину за 2 -3 години своїми руками, розкрити ваш творчий потенціал. Відбувається у затишній великій світлий студії . Майстер клас проводиться у невеликій групі. Художник буде писати картину, а учасник — змальовувати або малювати її у на свій смак. У ході процесу за необхідності художник допомагатиме учаснику. Забрати творчу роботу учасник зможе відразу після майстер-класу. Тему майстер-класу вибирає художник. Про неї повідомлять заздалегідь на сайті організатора, соц.мережах або по запиту на вайбер, телеграм, месененджер. Якщо ви захоче малювати щось інше,  зможе відвідати заняття в інший день.

У вартість входить всі  матеріали : Відвідувачу видають все необхідне: акрилові фарби, мольберт, полотно, пензлики. Розмір полотна може бути 30х40. Також видаються фартухи . З собою нічого приносити не потрібно. -

Частування: відвідувача пригостять келихом білого вина. За бажанням замість алкогольних напоїв гостям дадуть чай або каву.

Тривалість - 2.5 години

При необхідності присутнє автономне освітлення!

Навчання на майстер класі проводять вакциновані художники з дотриманням усіх норм.

Залиште свій відгук

Дивіться також

Майстер-клас з малювання алкогольними чорнилами
це майстер-клас з малювання у затишній арт-студії. для тих хто не вміє малювати , або тільки пробує, або хоче спробувати щось нове та відпочити


13:00
Майстер-клас з живопису  «Вечір біля моря»
це майстер-клас з малювання у затишній арт-студії. для тих хто не вміє малювати , або тільки пробує, або хоче спробувати щось нове та відпочити


17:30
Майстер клас з абстрактного живопису FLUID ART
Майстер-клас з малювання стилем FLUID ART у затишній арт-студії для тих хто не вміє малювати або хоче спробувати щось нове.


15:00
Дитячий майстер клас з малювання картини «Чарівна ніч»
Дитячий майстер клас з малювання


13:00