Майстер-клас з живопису Дівчина в чорному

постер Майстер-клас з живопису Дівчина в чорному
вулиця Городоцька, 106, Львів, Львівська область, 79018
096-493-35-76
17:30
650

 

Це майстер-клас з живопису в затишній арт-студії.

Ми навчимо малювати картину за 1,5 години, навіть якщо ви раніше ніколи не малювали. На нашому  занятті з експрес курсу навчання малювання картини Ви зможете не тільки навчитися малювати картину, а ще отримаєте задоволення від самої атмосфери та процессу.

Це гарна можливість створити незвичайну картину своїми руками. 

Майстер клас — для тих хто не вміє малювати, або тільки пробує, або хоче спробувати щось нове та відпочити після роботи.

Якщо Ви не художник — це не проблема. Професійний художник допоможе вам створити гарну картину за 1.5 години своїми руками, розкрити Ваш творчий потенціал.

У вартість входить:

- матеріали : Відвідувачу видають все необіхідне: акрилові фарби, мольберт, полотно, пензлики. Розмір полотна може бути 30х40. Також видаються фартухи . З собою нічого приносити не потрібно.

Залиште свій відгук

Дивіться також

майстер-клас з малювання алкогольними чорнилами
це майстер-клас з малювання у затишній арт-студії. для тих хто не вміє малювати , або тільки пробує, або хоче спробувати щось нове та відпочити


13:00
майстер-клас з малювання картин сусальним золотом  з вином
це майстер-клас з малювання у затишній арт-студії. для тих хто не вміє малювати , або тільки пробує, або хоче спробувати щось нове та відпочити


15:00
Майстер-клас коктейлів для двох чи компанії у Львові


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
Обираємо з вами зручний час та дату
Малювання з Montclair


19:00