Майстер клас з живопису на вільну тему

постер Майстер клас з живопису на вільну тему
вулиця Городоцька, 106, Львів, Львівська область, 79018
096-493-35-76
18:00
650

Це майстер-клас з малювання на вільну тему в затишній арт-студії.

Ми навчимо малювати картину за 2-3 години, навіть якщо ви раніше ніколи не малювали. На нашому  занятті з експрес курсу навчання малювання картини ви зможете не тільки навчитися малювати картину, а ще отримаєте задоволення від самої атмосфери та процессу.

Це гарна можливість створити незвичайну картину своїми руками. Процес відрізняється тим, що Ви зможете всю свою фантазію вилити на полотно, а тому Ваша картина буде унікальною. Відвідавши наш Майстер клас — в результаті Ви отримаєте неповторну унікальну картину .

Майстер клас — для тих хто не вміє малювати, або тільки пробує, або хоче спробувати щось нове та відпочити після роботи.

Якщо Ви не художник — це не проблема. Професійний художник допоможе Вам створити гарну картину за 2-3 години своїми руками, розкрити ваш творчий потенціал.

У вартість входить:

- матеріали : відвідувачу видають все необіхідне: акрилові фарби, мольберт, полотно, пензлики. Розмір полотна може бути 30х40. Також видаються фартухи . З собою нічого приносити не потрібно.

- Частування: гостям подадуть чай або каву.

Тривалість майстер класу 2-3 години.

Залиште свій відгук

Дивіться також

Майстер-клас з малювання картини з використанням структурної пасти «Квіти»
це майстер-клас з малювання у затишній арт-студії. для тих хто не вміє малювати , або тільки пробує, або хоче спробувати щось нове та відпочити


15:00
Майстер-клас з малювання алкогольними чорнилами з вином
це майстер-клас з малювання карти у затишній арт-студії. для тих хто не вміє малювати , або тільки пробує, або хоче спробувати щось нове та відпочити


13:00
Майстер-клас з живопису
це майстер-клас з малювання карти у затишній арт-студії. для тих хто не вміє малювати , або тільки пробує, або хоче спробувати щось нове та відпочити


17:30
Дитячий майстер клас з малювання
Дитячий майстер клас з малювання


13:00