Містичний Мусоргський. Органний концерт Євгенії Бельмас

постер Містичний Мусоргський. Органний концерт Євгенії Бельмас
м. Львів, вул. Бандери, 8
,
19:00

Літня ніч, сповнена магії та таємничості. Ніч на Івана Купала, коли на Лисій горі збирається вся нечисть, ефектно втілена Модестом Мусоргським у легендарному творі. Містика, казкові мотиви, краса нічної природи, повний місяць у небі та відчуття життя всіма органами чуття.
Твір був настільки революційним для свого часу, що його виконали майже через сто років після написання.
Авторське перекладення для органа цього ефектного твору виконає Євгенія Бельмас. Це її перший концерт в якості солістки Львівського органного залу. Також у програмі прозвучить цикл “Картинки з виставки”, в якому замість барв звуки, а замість пензля - труби органа.

Євгенія Бельмас - орган

К. Вільямс - "Сутінки"
К. Вільямс - Токата "Венера"
М. Мусоргський - Цикл "Картинки з виставки"
М. Мусоргський - “Ніч на Лисій горі”

Тривалість: понад годину

Про виконавицю:
Євгенія Бельмас. Органістка, солістка-органістка Львівського органного залу.
Навчалася грі на фортепіано в Запорізькій школі мистецтв. Неодноразово ставала лауреатом фортепіанних конкурсів.Здобувши перемогу в міському конкурсі в 2006 році отримала в дар ламповий електро-орган "Прелюдія", на якому почала освоювати перші органні твори.
З 2010 року вдосконалювала свою фортепіанну гру в класі Казарян Ади Аротюнівни при Запорізькому музичному училищі ім. П.І.Майбороди. Ключовий вплив на творче становлення зробила участь у майстер-класі В.Б. Носіної.
Пристрасно мріючи бути органісткою в 2014 році почала навчання в органному класі Київської консерваторії у заслуженого діяча мистецтв України, професорки Булибенко Галини Вікторівни.
З першого курсу консерваторії давала сольні концерти в Бердянському монастирі, у Римсько-Католицькій Церкві Різдва Пресвятої Діви Марії,
Брала участь у багатьох майстер-класах, в тому числі у Аврори Бааль (Франція-Швейцарія), Денні Вільке (Німеччина), Мауріціо Салерно (Італія).
У 2019 проходила стажування в класі професора Ренати Бауер в Словенії, де займалася на історичних органах епох бароко та романтизму.
У 2020 році з відзнакою закінчила магістратуру за спеціалізацією "Орган" Національної Музичної Академії України ім. П.І.Чайковського.
Органістка виступала з сольними та тематичними програмами в Києві, Львові, Одесі, Чернівцях, Сумах, Бердянську, Білій Церкві, Лівадії.
В репертуарі шедеври майстрів бароко, романтизму, віртуозів ХХ-ХІХ століття. Особливістю концертних програм Євгенії Бельмас є авторські перекладення для органа фортепіанної та симфонічної музики Л. Бернстайна, Е. Ельгара, Д. Шостаковича, М. Мусоргського, С. Рахманінова, С. Прокоф'єва, А. Шнітке.
Активно співпрацює з українськими композиторами і стає першою виконавицею творів А.Барсова та В.Цанько; виконує музику І.Асєєва, С.Острової, В.Гончаренка та С.Луньова.


Зверніть увагу, що у зв'язку з правилами карантину кількість квитків обмежена та діє масковий режим!
 

Залиште свій відгук

Дивіться також