Міжнародна виставка «Деревообробка 2020»

постер Міжнародна виставка «Деревообробка 2020»
м. Львів, вул. Стрийська, 199
, 20.05.2020, 21.05.2020,

Міжнародна виставка «Деревообробка 2020» відбудеться у традиційні дати –19-22 травня, у місті Львові, однак, у новій локації - Арена Львів (вул.Стрийська, 199)!!!
Цьогорічна експозиція представить обладнання для обробки і переробки деревини; дереворізальний інструмент; устаткування та матеріали для виробництва меблів; техніку та послуги для лісового господарства; обладнання для переробки відходів деревообробки, лакофарбової продукції і засобів захисту деревини; інше обладнання, яке включає програмне забезпечення , інжиніринг, системи автоматизації, лінії автоматизацій; готові вироби з дерева, лісоматеріалів та ін..
Деревообробка – це той захід, де в одному місці можна побачити і випробувати новинки для деревообробної, меблевої та лісової галузі.
Виставка є зручною комунікаційною платформою для пошуку нових клієнтів, партнерів та невичерпним джерелом сучасних технологій і новітніх рішень. Тож, запрошуємо на Деревообробку, як на відправну точку з якої новації галузі починають подорож до споживача.
Отримати запрошення можна тут:
https://visitors.galexpo.com.ua:4201/user/login?idex=315

www.facebook.com/derevolviv/ 
Організатор

ПрАТ «Гал-ЕКСПО»

Залиште свій відгук

Дивіться також

«Метафоричний реалізм Миколи Кумановського»


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
Перша виставка Дереги


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
19:00
Тонкі сни


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
19:00
Виставка Оксани Федчишин "TETRIS"


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
Відкриття 16 січня о 18:00