Lords Of The Sound. Краще за 5 років

постер Lords Of The Sound. Краще за 5 років
м. Львів, проспект Свободи, 28
(0332) 260-13-60
(0332) 235-65-86 (театральна каса)
20:00
90-470 грн.

8 жовтня 2019 року у Львівській опері — ювілейний концерт від Lords of the Sound. Краще за 5 років!

Просто і змістовно називається нова концертна програма від сучасного оркестру Lords of the Sound. Адже Лорди святкують свої перші 5 років насиченого творчого шляху! І їм точно є, що святкувати. Адже проект став одним з найбільш затребуваних музичних колективів нашої країни, відіграючи численні концерти в Україні та за кордоном, співпрацюючи з артистами світової величини.

За цей час музиканти встигли проявити себе в абсолютно різних амплуа, подарувавши нам найрізноманітнішу музику. Вони стали першими впроваджувати запальний формат оркестрових концертів, відходячи від стереотипного академізму.

Та візитівкою майстерного колективу, їх відправною точкою є музика з кінофільмів. І цього разу для своїх дорогоцінних глядачів Лорди зібрали найтоповіші саундтреки! Це — кінохіти, які не мають терміну придатності, ставши класикою кінематографу: Шерлок Холмс, Реквієм за мрією, Кримінальне чтиво, Матриця, Скажений Макс, Мулен Руж, Термінал, Міссія нездійсненна, 007, Майстер і Маргарита, Професіонал, Поліцейська академія, Щелепи, Одного разу в Америці, Найвеличніший Шоумен та інші.

Концерти Lords of the Sound наповнені красою симфонічного звучання улюблених композицій, драйвом рок-гуртів, яскравими візуальними ефектами, потужними вокальними партіями солістів та хору, енергією та нестримним позитивом всього колективу!

Молоді, запальні, артистичні Lords of the Sound занурять вас у дійство та наситять вибуховими емоціями 8 жовтня 2019 у Театрі опери та балету на концерті «Краще за 5 років»! В концерті приймають участь музиканти оркестру Lords of the Sound.

  • Солісти: Ярослав Радіоненко та гості шоу.
  • Диригенти: Шахрох Фатхізаде, Віталій Саражинський.
  • Продюсер: Андрій Новаторов.

Залиште свій відгук

Дивіться також

Rock MOZART LE CONCERT
Блискавична і приголомшлива концертна версія всесвітньовідомої рок-опери – Rock MOZART LE CONCERT


19:00
Rock MOZART LE CONCERT
Блискавична і приголомшлива концертна версія всесвітньовідомої рок-опери – Rock MOZART LE CONCERT


16:00