МОВА РУК. Виставка живопису та скульптури Людмили Давиденко.

постер МОВА РУК. Виставка живопису та скульптури Людмили Давиденко.
м. Львів, вул. Вірменська, 7

щотижня в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
постер 2 МОВА РУК. Виставка живопису та скульптури Людмили Давиденко. постер 3 МОВА РУК. Виставка живопису та скульптури Людмили Давиденко.


Ще на попередній виставці в галереї «Зелена канапа» – «Голова» (2017) , Людмила Давиденко почала зображати руки. Часом як підтримку і опору для голови людини, або руки які затуляють вуха чи рот, руки які прикривають очі. А потім, під час локдауну руки стали прицільним об’єктом уваги художниці.
Пари долонь, що тримаються в різних жестах – від молитовних до утримувальних.
Людмила ліпила і ліпила.
Кисті рук у художниці дуже фактурні. Вони наче позбавлені захисного шару – оголена структура величезної кількості м’язів, судин та сухожиль.
Художниця каже, що яскравим спогадом – сакральним прототипом для її скульптур став спогад про руки її бабусі. Саме їх образ зринає в уяві, коли Людмила візуалізує образ рук.
Руки – тактильні. Під час локдауну нам стало заборонено вітатися за руку, торкатися руками сторонніх, бажано носити гумові рукавички. І лиш так ми зрозуміли, наскільки важлива для нас тактильність. Рукостискання – символ довіри, а різні доторки можуть сказати більше ніж слова.
Руки – промовисті. Руки розповідають про те, ким є людина. У музиканта і садівника – різні руки. У матері і батька –  мають різну мову.
А ще ж є жести – ними можна так багато сказати і вони лаконічно передадуть те, для чого не треба слів.
На персональній виставці «Мова рук» Людмила Давиденко представить нові керамічні скульптури та живопис у своїй характерній стилістиці, яку колись назвала «Різоми» (в біології розростання кореневища рослин).

Коротка інформація про художницю:

Людмила Давиденко працює у напрямку абстрактного асоціативного живопису та кераміки. Учасниця численних групових виставок, пленерів, переможниця премій і відзнак як живописець та скульптор. Серед них премія ім. О. де Бальзака організації «Альянс Франсез» (2013), диплом першого ступеня у арт-проекті «Абстрактне мистецтво-2019» (Івано-Франківськ), диплом міжнародної виставка абстрактного живопису «АРТ-АКТ 2019» (Чернівці) тощо.  

Відбулось більше 20-ти персональних виставок в Україні та закордоном.

Роботи художниці експонувались на Contemporary Art Kyiv, Lviv Fashion Week, ART ZURICH, Art Paris, RHY Art Fire Basel, Lviv Art Days, International Triennial SILVER QUADRANGLE. Відтак, є частиною приватних колекцій в Україні, Польщі, Росії, Німеччині, США, Франції, Іспанії та Швейцарії.

Проживає та працює у Львові.

Залиште свій відгук

Дивіться також

WOMEN’S DAY!

Фабрика Санти


19:30