Музична крамничка 23.02 на 12.00

постер Музична крамничка 23.02 на 12.00
м. Львів, вул. Фредра, 6
Розклад сеансів уточнювати в білетній касі; касі театру
45 грн

УСІ ЕЛЕКТРОННІ КВИТКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ЗА ЦІНОЮ ДОРОСЛОГО КВИТКА!

Заповітна мрія і життєва мета підприємливої і наполегливої Мами-Мухи – вивести в люди двох своїх синочків. Їй здається, що найлегший і найкоротший шлях до життєвого успіху пролягає через музичну кар’єру. Та на горе засліпленої любов’ю матері виявляється, що її любі, найкращі у світі синочки зовсім не мають бажання вчитися і замість захоплення викликають тільки сміх і обурення публіки.

Це простенька повчально-іронічну історія про сліпу материнську любов, про справжні і позірні цінності. У виконанні чудових ляльок і талановитих акторів, вишуканому сценічному оформленні і в супроводі старих львівських мелодій з однаковим задоволенням і користю подивляться як діти, так і дорослі.

Надія Крат, за мотивами казки Люцини Легут. Для дітей віком від 3-х років, тривалість 45-50 хв.

Відгуки 2

 Людмила
Переглянувши цю виставу,моій радості не було меж!!! По-перше, це повчально для батьків,не лише для дітей! ПО-друге майстерність артистів дуже висока! ПО-третє,захоплююче,веселе,музичне,цікаве і притягаюче! ХОЧУ ЩЕ ПОБУВАТИ У ВАС З любов"ю глядач із Луцька
 Наталія
Їдемо в трамваї з вистави) Велика подяка артистам за щасливих дітей! Гарна історія, жива музика, висока акторська майстерність, колоритні костюми. Прийдемо ще обов,язково!

Залиште свій відгук

Дивіться також

Онлайн трансляції вистав Національної оперети України


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
Онлайн вистава  «Pentecost"


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
Відеоверсії вистав Театру імені Леся Курбаса


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд