Наталія Могилевська. Я вдома

постер Наталія Могилевська. Я вдома
Львів, вулиця Федьковича, 54/56
19:00
від 350 грн
постер 2 Наталія Могилевська. Я вдома

Наталія Могилевська з моноподанням «Я вдома»

Це, мабуть, одна з найемоційніших та найзворушливіших концертних програм Наталії Могилевської. Ось уже кілька місяців вона представляє нове шоу під назвою "Я вдома". За своєю суттю це моновистава, в якій зібрано всі сльози українців, усі їхні емоції у віршах та піснях.

"Я вдома" - це проект-драма, рефлекс на війну, це місце, де кожен глядач зможе відпустити свої емоції, дати можливість відштовхнути їх від себе та залишити лише світле та добре, надію та віру в Перемогу.

В цей вечір відчуєте всю атмосферність віршів неймовірного Юрія Рибчинського, які назавжди залишаться у вашій свідомості. Також пролунає пісня, присвячена дядькові Наталії з Маріуполя, який загинув від росіян...

Сама співачка та актриса Наталія Могилевська з перших днів вторгнення стала до лав волонтерів, адже саме народні артисти, на її думку, мають бути завжди з народом. Тому, вона зустрічається з пораненими, допомагає людям, які стали жертвою війни та робить все, що було в її силах. Тільки творчість може врятувати і не дасть збожеволіти. Саме так народилася вистава "Я вдома".

Відео: 

Відгуки 1

 Лана
Згадую слова Магілєвской на підтримку яника, ще у 2004р. "Я не с.ку і нє криса, чтоби бєгать туда-сюда. Я са своїм кандідатом нафсєгда". Фу! А тепер перефарбвалась? Їй разом з Абдрістовічєм ефіри вести, така ж малороска і продажна шкура!

Залиште свій відгук

Дивіться також