Невідома Італія. Матера - місто з каменю (0+)

постер Невідома Італія. Матера - місто з каменю (0+)
м. Львів, вул. Під Дубом, 7а
, , , ,
документальний, історія

Не забувай про маску.

Вона потрібна усім гостям, навіть наймолодшим.

Розклад сеансів http://ttps://planetakino.ua/movies/mathera/#month

Ми заблокували частину місць у залі, щоб забезпечити дистанцію між глядачами. Відстань від тебе до інших гостей — 1,5 метра у всіх напрямках.

Старовинна частина Матери, висічена в скелі (так звана Сассо-ді-Матера, іт. «Камені Матера»), була оголошена об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а саме місто в 2019 році визнано культурною столицею Європи. Мандрівники називають Матеру восьмим чудом світу.

Завдяки унікальному ландшафту це вічне місто в серці регіону Базіліката завжди привертає кінематографістів - П'єр Паоло Пазоліні знімав тут «Євангеліє від Матвія», Мел Гібсон - «Страсті Христові»: Матеру називають італійською Палестиною.

«Невідома Італія. Матера - місто з каменю» - фільм-портал, який на півтори години переносить глядачів у дивовижне місто поза часом і простором.

Режисери Франческо Інверніцці і Віто Салінаро розповідають про місто від його витоків часів палеоліту до сучасного відродження, розпочатого в 70-і роки минулого століття, - саме воно зробило Матеру точкою тяжіння для художників і цінителів культури з усього світу.

Разом з архітекторами, мулярами, гідами і простими жителями глядач пройде вулицями, на яких зупинився час, почує дивовижні історії, які розповідають камені, і побачать унікальну капілярну каналізацію, яка споконвіку пронизує підземне місто.

Залиште свій відгук

Дивіться також

Експозиція під відкритим небом "Banner Art


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
	МС Петя. Перший сольний


18:00Учасник "Україна має талант" та головний моти
Vivienne Mort


19:00
Дахабраха


19:00