НЕЗАЛЕЖНЕ УКРАЇНСЬКЕ КІНО У ЛЬВОВІ

постер НЕЗАЛЕЖНЕ УКРАЇНСЬКЕ КІНО У ЛЬВОВІ
відповідно подій
,
постер 2 НЕЗАЛЕЖНЕ УКРАЇНСЬКЕ КІНО У ЛЬВОВІ

22 лютого у кінотеатрі Кінопалац "Копернік" (вул. Коперника, 9) виходить в прокат міжнародна трилогія «Моє дитинство», що об'єднала ігрові короткометражні фільми зняті в Україні, Грузії та Італії.

Сценарії до фільмів створені за мотивами оповідань "Мужицький ангел" Степана Васильченка, "Кров" Нодара Думбадзе та "Мій університет" Ніно Палумбо. Разом вони творять кінотриптих, присвячений Хлопчику в різні вікові періоди.

 

В рамках презентаційних заходів у Львові та Львівській області відбудуться:

21 лютого, о 18:00  — творча зустріч із авторами / арт-центр ДЗИҐА/

22 лютого, о 19:00 — велика презентація за участю автора та режисера проекту Ірини Правило /Кінопалац «Копернік», синя зала/

23 лютого, о 17:00  — презентація проекту у м. Червоноград /Молодіжний ХАБ "Космодром"/


«Моє дитинство»  — міжнародний кінопроект в рамках якого було організовано і успішно завершено дві компанії спільнокошту. В рамках кінотуру містами України трилогію було презентовано в Сумах, Миргороді, Дніпрі, Луцьку та Маріуполі; наприкінці лютого паралельно стартує прокат у Києві (“Кінотеатр “Київ”). Далі трилогію побачать у Чернігові, Червонограді, Кам'янському, Одесі, Тернополі, Рівному та Івано-Франківську. Географія туру розширюється.

 

Проект отримав ряд нагород, серед яких: Золота медаль Національної академії мистецтв України, Орден честі Президента Грузії, Спеціальний диплом 41-го МКФ «Молодість», Золота Медаль Президента Республіки Італія Джорджіо Наполітано "За внесок у розвиток кіномистецтва", гран-прі Одеського міжнародного дитячого фестивалю "NEXT".

“...Оповідь нагадує біблійну простоту в кращому сенсі цього слова...” - з рецензії кінорежисера Романа Балаяна на фільм "Кров"

 

“... фільми присвячені темі дитини, дитинства... Та проблеми, порушені в них, – людина та її сім’я, людина і небо, Бог – дозволяють сприйняти образ дитини як символічний...” кінокритик Анастасія Пащенко

 

«Цю трилогію мають побачити діти усіх шкіл Італії» - Асоціація вчителів Тоскани

Залиште свій відгук

Дивіться також

 Школа здорового способу Життя ActiveLife
Розпочніть осінь здорово! Записуйтесь в Школу здорового способу Життя ActiveLife!


Щосуботи
Виставка графіки “КРИВІ” Ольги Фразенко


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
III Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO»


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
Виставка-ярмарок «Готельний та ресторанний бізнес»


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
Режим роботи виставки: 18.10 - 11:00 – 18:00 19.10 - 10:00 – 18:00 20.10 - 10:00 – 18:00