№13 або ОлІнклюзив

постер №13 або ОлІнклюзив
м. Львів, вул. Лесі Українки, 1
(032) 235-55-83 (каса)
(032) 235-67-62 (адміністрація)
(032) 243-24-26 (прес-служба)
19:00
від 200 грн

Одна з кращих п’єс ХХІ ст.. у Львові! Ексцентрична театральна комедія Рея Куні. Запрошуємо на «ОЛІНКЛЮЗИВ» або №13 в театр ім..М.Заньковецької. Під час вистави глядачі підглядатимуть за номером в готелі. Здавалося б знайомий сюжет: секретарка опозиційної партії і впливовий політик в одному номері. І як тільки побачення підходить до кульмінації… коханці знаходять тіло чоловіка!

 Тут все і починається! – Сатира та іронія – ланцюг комедійних подій, стрімкий розвиток сюжету і неочікувана розв’язка. Як чиновник пояснить, чому він не на роботі, а в готельному номері так ще й з трупом? – Дізнаємось вже 16 листопада в театрі ім..М.Заньковецької. Квиток на «ОЛІНКЛЮЗИВ» або №13 це можливість попасти в готельний номер і поспостерігати за цікавими перепитіями життя багатих.

Прем’єра, на яку варто чекати! Замовити квиток на «ОЛІНКЛЮЗИВ» або №13 в театр ім..М.Заньковецької можна просто зараз! Не пропустіть можливість побачити улюблених акторів вживу! Мрієте про зустріч з Володимиром Горянським або Сніжаною Єгоровою? Хочете побачити Славу Соломко, Лілю Ребрик, Ларису Руснак чи Олексія Вертинського? Для цього потрібно лише купити квиток на «ОЛІНКЛЮЗИВ» або №13

Залиште свій відгук

Дивіться також