Студія "Квартал-95" Нова Програма

постер Студія "Квартал-95" Нова Програма
м. Львів вул. Городоцька, 83
(0332) 238-53-30 (телефон каси)
19:00
760-1360 грн

Студія "Квартал-95" Нова Програма

В новому році нова програма Студія «Квартал 95» радує своїх глядачів. Після триумфальних турів в Америці та Австралії головні комики країни готові змішити українців. Владимир Зеленский, Евгений Кошевой, Юрий Крапов і все любимые «кварталовцы» скоро в твоем городе. Нові образи, свіжі шутки, актуальні пародії, - все це в одному неповторимому концерті.

Студія «Квартал 95» з нетерпінням чекає своїх глядачів! І зверніть увагу, без хорошого настрою білет не дійстелен! Ждём вас, готовыми сміятися і веселітися разом з нами.

Студія квартал 95 - це юмористичний шоу, в якому приймають участь акторський колектив Студії "Квартал 95". Юмор в «Вечірньому Кварталі» завжди свіжий і актуальний, острий і точний. «Вечерний Квартал» - це інтерпретація подій, що відбуваються в суспільно-політичній життя країни через призму здорової іронії та саркацтва. Многие вже привыкли узнавать новости саме з шоу «Вечерний Квартал». В шоу по-доброму і від душі сміються над політиками та спортсменами, музикантами та телевещами, причому частіше всього разом з ними. «Вечерний Квартал» давно б'є рекорди по телевізійному рейтингу, а вдячні глядачі, забіячі за закликом всіх залів, де проходять концерти «Квартал 95», називають ребятами «народними антидепрессантами».

Залиште свій відгук

Дивіться також

Шоуюри


19:30
ДИЗЕЛЬ ШОУ
Гумористичне шоу


20:00