NYCTOPHILIA

постер NYCTOPHILIA
Львів, Secret Place
22:00
300 грн

Жовтень – пора Хелловіну. І підготовки до Хелловіну. Ми свою почали ще влітку, коли нас змусили перенести серпневу вечірку – прийшов час розказати, що ми придумали за цей час.

 

Спершу – лайн-ап, в ньому мінімальні (і приємні) зміни. До нашого довгоочікуваного хедлайнера iO (Mulen) додається гість з Харкова – Komponente, який відповідальний за звук і розвиток їх формації Kultura Zvuka та лейблів Tvir і Trance Pandemic (а ще він прекрасний діджей, якого ми хотіли привезти ще весною). Компанію їм складуть наші резиденти – Alex Pervukhin, Mike Trofimov та Fat8, а ще Lstn з формацій Zavtra та Dzvin. Nani морально підтримуватиме нас з Чикаго.

 

Друге – локація. 31 жовтня вночі в замку в Свіржі буде дуже холодно і ми цього ніяк не змінимо. Ми не хочемо, щоб ви мерзли і хворіли потім, тому записуємо замок в наш блокнот планів на 2021й. Зате ми знайшли величезну та круту локацію у Львові. Поки що  притримаємо її в секреті, але ви ж знаєте, що локаціями ми вас не розчаровуємо – можете бути спокійні. А ми поки що підемо робити її ще гарнішою.

 

iO (Mulen) (Mulen Records)

Komponente (Tvir/Trance Pandemic)

Alex Pervukhin (N-A/Laconica/Zavtra)

Lstn (Dzvin/Zavtra)

Mike Trofimov (Solid/N-A/Abend)

Fat8 (N-A)
Miya (N-A)

 

Дрес-код: Halloween Mood Or Black Top!

Залиште свій відгук

Дивіться також