Одержима Сексом (16+)

постер  Одержима Сексом (16+)
м. Львів, вул. Під Дубом, 7а
, 11.12.2020, 12.12.2020, 13.12.2020, 14.12.2020,
22:55
розклад сеансів в описі
драма, комедія

Не забувай про маску.

Вона потрібна усім гостям, навіть наймолодшим.

Розклад сеансів  https://planetakino.ua/movies/yes-god-yes/#month

Ми заблокували частину місць у залі, щоб забезпечити дистанцію між глядачами. Відстань від тебе до інших гостей — 1,5 метра у всіх напрямках.

Фільм озвучений українською — переклад накладений поверх оригінальної мови акторів.

1999 рік. Еліс (Наталія Дайер) виросла у віруючій родині, а нині відвідує католицьку школу з досить суворими правилами. Лекції з сексуального виховання у школярів проводить священик, тож про процеси дорослішання діти знають лише те, що це гріх. Невідомо тільки що саме є гріховним, бо ж ніхто про це не говорить. Та й спитати немає в кого. Добре, що є інтернет. Тут у різних чатах говорять про різне. Саме це «різне» і вчить Еліс краще розуміти своє тіло. Але ж це, напевно, дуже погано і тепер на дівчину чекає пекло? Аби оговтатися від потрясіння Еліс їде у католицький табір. Виявляється, дорослі – ще ті лицеміри, бо ж забороняють підліткам робити те, чим самі займаються регулярно і без жодного каяття.

Комедія «Одержима Сексом» – це дебютна робота режисери та сценаристки Карен Мейн. Вона має подібний досвід дорослішання у надто релігійному середовищі, тож щирішої розповіді на цю тему годі й шукати. Головна роль дісталася Наталії Дайер, яка встигла знятися у 25 фільмах та серіалах.

Одержима Сексом

Залиште свій відгук

Дивіться також

Прем'єра «Америка»


18:00
Експозиція під відкритим небом "Banner Art


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
	МС Петя. Перший сольний


18:00Учасник "Україна має талант" та головний моти
Vivienne Mort


19:00