ОЛЯ ПОЛЯКОВА. НА БІС

постер ОЛЯ ПОЛЯКОВА. НА БІС
м. Львів вул. Городоцька, 83
(0332) 238-53-30 (телефон каси)
19:00
200-1200 грн

Суперблондинка, королева кокошника – неповторна Оля Полякова у Львові! 23 листопада у Львівському цирку ніхто не зможе всидіти на місці! 

Жінка-свято, володарка найдовших ніг української сцени. Суперблондинка всієї країни виконає як свої головні хіти і покаже абсолютно нові номери і творчі постановки.   

«Зізнаюся, коли ми вперше поїхали в тур, спочатку люди до нас приглядалися. Дивувалися, коли на сцену виходила двометрова співачка — метр вісімдесят зріст + 15 сантиметрів каблук, величезний кокошник... Ну просто Елвіс Преслі в спідниці! А коли поїхали вдруге - люди приводили з собою друзів і родичів, регулярно доводилося ставити додаткові ряди. Раніше ми везли просто свято, а тепер веземо ще й шоу!» 

23 листопада - грандіозне музичне шоу, яке нікого не залишить байдужим. Ім'я співачки вже давно стало синонімом українського епатажу. Вона дійсно виділяється не тільки яскравими і барвистими костюмами, а й драйвовими піснями, які підкорили серця, а також заполонили радіостанції і телеканали. У співачки відмінне почуття гумору, тому кожен виступ - це не тільки екстравагантний музичний перформанс, але і свято сміху, що дарує море позитивних емоцій і вражень. Володарка найдовших ніг, суперблондинка Оля Полякова 23 листопада у Львівському цирку.

Відео: 

Залиште свій відгук

Дивіться також

Шоуюри


19:30
ДИЗЕЛЬ ШОУ
Гумористичне шоу


20:00