Орган і фортепіано. Володимир Кошуба. Катерина Баженова

постер 	Орган і фортепіано. Володимир Кошуба. Катерина Баженова
м. Львів, вул. Бандери, 8
19:00
постер 2 	Орган і фортепіано. Володимир Кошуба. Катерина Баженова

Екстраординарний концерт солістів Національного будинку органної та камерної музики Володимира Кошуби та Катерини Баженової.

Такої вишуканої програми, ми впевнені, ви ще не чули. А імена виконавців говорять самі за себе: народний артист України Володимир Кошуба увійшов у Всесвітній каталог музикантів нового тисячоліття, заслужена артистка України Катерина Баженова володарка нагород міжнародних конкурсів, грала в Європі та Канаді.

У цьому концерті разом з органом і фортепіано ми здійснимо подорож з Європи кінця ХІХ століття до Америки 30-х і повернемося у післявоєнну Францію. Дорогою нас чекає знайомство із жанром “легкої музики”, що виник в Британії, ми почуємо, як звучить блюз та справжній французький шансон на органі.

Виконують:

Народний артист України Володимир Кошуба – орган

Заслужена артистка України Катерина Баженова – фортепіано

Програма:

А. Гільман – Молитва (В.Кошуба, К.Баженова)
А. Гільман – Танок (В.Кошуба, К.Баженова)
Л. В’єрн – Медитація (В.Кошуба)
Т. Вільямс – Парафраз на тему Сонати №14 Л. Бетховена (Місячна) (В.Кошуба, К.Баженова)
Дж.В. Дюк – Парафраз на тему концерту С. Рахманінова №2 (В.Кошуба, К.Баженова)
Ф. Джеймс – “Медитація з Паризького собору Св. Клотільди” (В.Кошуба)
Ч.О. Майлз – “У саду” (В.Кошуба, К.Баженова)
А. В.Кетелбі – “У монастирському саду”
Ф. Блісс – Гімн “Моїй душі добре” (В.Кошуба, К. Баженова)
Р. Попплевел – Романс (В.Кошуба)
Дж. Гершвін – Прелюд (В.Кошуба)
Дж. Гершвін – “Bess You is my Women” з опери “Поргі і Бесс” (К.Баженова)
Дж. Гершвін – Блюз з мюзиклу “Американець в Парижі” (К.Баженова)
Р. Каррелл – “Один сонячний день” (В.Кошуба, К.Баженова)
Ж. Косма – “Осіннє листя” (К.Баженова В.Кошуба)

Тривалість 65 хв.

Володимир Кошуба

Соліст Національного будинку органної та камерної музики, Народний артист України

Володимир Кошуба закінчив Київську консерваторію ім. П.І. Чайковського у 1972 році як піаніст (клас професора Т. Кравченко). Під час навчання захопився грою на органі, який тоді викладали як факультатив. Після закінчення консерваторії грав деякий час на електрооргані у складі камерного оркестру Київської державної філармонії. У 1979 році закінчив вдруге консерваторію як органіст (клас професора А. Котляревського). З 1981 року став солістом-органістом Республіканського будинку органної та камерної музики України і постійно виступає на цій сцені. У 1985 році стажувався по класу органа у професора Талліннської консерваторії Народного артиста Естонії Хуго Лепнурма.

В. Кошуба багато гастролює в Україні та країнах Європи,, мав гастролі у Північній та Південній Америці: Бразилії, Уругваї, Аргентині, Канаді, США, Японії. Має численні записи для фондів Українського радіо та грамплатівок: у 1985 році – запис трьох дисків у студії грамзапису "Мелодія"; з 1998 по 2005 роки записав кілька CD у США, Європі та Україні.

У 1999 році Американським біографічним інститутом (АВІ) при конгресі США ім'я Володимира Кошуби було включено у Всесвітній каталог музикантів нового тисячоліття.

У 2007 році В. Кошубі присвоєно звання Народного артиста України, він обраний президентом Асоціації органістів та органних майстрів Національної Всеукраїнської музичної спілки, як артист він є флагманом української органної школи, заснованої Арсенієм Котляревським.

Протягом останніх років митець активно сприяє проведенню в Україні традиційних органних фестивалів. Творчу діяльність Володимир Кошуба поєднує з викладанням класу органа в Київській спеціальній музичній школі ім. М.Лисенка.

Катерина Баженова

Піаністка. Заслужена артистка України. Отримала вищу музичну освіту по класу фортепіано (викладач професор Козлов В.О.) та закінчила асистентуру-стажування по класу концертмейстер (викладач - доцент Зарицька Є.А.) в Національній музичній академії України ім. П.І.Чайковського.

Свою виконавську діяльність в Національному будинку органної та камерної музики України поєднує з роботою педагога та концертмейстера в Національній музичній академії України ім.П.І.Чайковського. Як солістка та камерна виконавеця вона гастролює та плідно співпрацює з багатьма відомими українськими виконавцями. В амплуа концертмейстера Катерина Баженова брала участь у багатьох міжнародних фестивалях та конкурсах, зокрема у Конкурсі Королеви Єлизавети у Брюсселі, Всеканадському музичному конкурсі. В листопаді 2007 року отримала диплом "Найкращий Концертмейстер" Міжнародного конкурсу ім. М. Лисенка в Києві. В період з 2002 до 2007 року, працюючи в Торонто (Канада), Катерина Баженова викладала та акомпанувала студентам Королівської музичної консерваторії та Університету міста Торонто.

Артистка зіграла велику кількість концертів та прийняла участь в багатьох музичних подіях в Європі та Канаді. Серед них супровід майстер-класів Галини Горчакової (сопрано), Берлінського квартету дерев'яних духових інструментів, концерти в "Глен Гульд- студії" та виступи з камерними та симфонічними оркестрами.

Зверніть увагу, що у зв'язку з правилами карантину кількість квитків обмежена та діє масковий режим!

//вікові обмеження: ~7+//

Залиште свій відгук

Дивіться також

Ліст. Вибране


19:00
	Код Баха


19:00