Органний концерт Валерії Балаховської

постер 	Органний концерт Валерії Балаховської
м. Львів, вул. Бандери, 8
19:00

Солістка Національного будинку органної та камерної музики Валерія Балаховська кожним своїм концертом доводить, що світ органної музики - неймовірно багатий та різнобарвний. Щоразу вишукуючи в океані органних творів маловідомі “острівці”, виконавиця не припиняє дивувати та захоплювати своєю майстерністю і харизматичністю.

Виконує:

Заслужена артистка України Валерія Балаховська – орган

Програма:

Й.С. Бах – Прелюдія та фуга сі мінор

Й.С. Бах – Хоральна Прелюдія " Гряде язичників Спаситель"

М. Регер – Інтродукція та пасакалія ре мінор

М. Дюпре – Прелюдія та фуга соль мінор

Й. Г. Райнбергер – Імпровізація

Т. Дюбуа – Токата соль мажор

Ж. Боне – Концертні варіації ( оп.1)

Тривалість: близько години

Про виконавицю:

Валерія Балаховська - Заслужена артистка України, солістка Національного будинку органної та камерної музики України.

Органним мистецтвом захопилася в музичній школі, де юна піаністка відвідувала факультатив народного артиста України Володимира Кошуби. Національну музичну академію України ім. П.Чайковського закінчила з відзнакою за фахом фортепіано (клас професора І.Павлової) та органа (клас професора Г.Булибенко). З 1992 року Валерія Балаховська - солістка Національного будинку органної та камерної музики в Києві.

Техніку органного виконавства вдосконалювала у відомих зарубіжних музикантів: професора Вищої музичної школи Е. фон Камеке (Німеччина), в якого прослухала повний курс виконавської майстерності «Академія старовинної музики», професорів Ф. Клінди (Словаччина), Б. Біллетера (Швейцарія), Й. Труммера (Австрія).

Багато гастролює в Україні та за її межами (Австрія, Німеччина, Польща, країни Балтії, Росія, Білорусь, Молдова, Узбекистан), бере участь у міжнародних фестивалях органної музики, в музичних програмах радіо й телебачення.

Зверніть увагу, що у зв'язку з правилами карантину кількість квитків обмежена та діє масковий режим!

Залиште свій відгук

Дивіться також