ОРГАННИЙ ЛАНЧ-КОНЦЕРТ 14.01

постер ОРГАННИЙ ЛАНЧ-КОНЦЕРТ 14.01
м. Львів, вул. Бандери, 8
(032) 255-40-55
14:00
50 грн

Програма київської органістки Юлії Ландау:
Й.Л. Кребс – Маленька прелюдія та фуга соль мажор
Й. Пахельбель – Чакона фа мінор
А. Гільман – Соната №1 ре мінор у трьох частинах:
І - Introduction et Allegro
ІІ - Pastorale
ІІІ – Final
Й.С. Бах - Хоральна прелюдія «Wenn wir in hochsten Noten sein»

Органістка Юлія Ландау народилася у Припяті. Органну освіту Юлія Ландау здобуває у Києві в органному класі заслуженої артистки України органістки Ольги Дмитренко. За час навчання у Києві Юлія брала активну участь в органних майстер-класах професорів Моцартеума – Херіберта Метцгера (Зальцбург), Вищої школи музики – Маркуса Віллінгера (Нюрнберг) та отримала від них блискучі відгуки. Також брала участь у майстер-класах професора Жана-Батіста Моно (Париж), коли він приїздив до Києва з концертом.
На професійне зростання молодої органістки вплинуло також знайомство з органами різних систем – історичними органами Зальцбурзької катедри, великого бамберзького органу, нового органу швейцарської фірми Metzler у Херцогенаурах (Німеччина), органами Польщі, України.
В репертуарі органістки є музика ХVIII – XXI століть. Велике місце займає органна музика українських композиторів: М. Колесси, М. Шуха, В. Назарова та інших. Дуже важливою для Юлії була підготовка програми до 30-річчя Чернобильської трагедії, в рамках якої було представлено Симфонію «Чернобиль» М. Тарівердієва, поєднану з творами Й.С. Баха. Ця програма була виконана у Києві, Славутичі, Бердянську та супроводжувалась слайдами фото з сімейного архіву.
Органістка грає багато сольних концертів в органних залах, католицьких та лютеранських храмах України та за кордоном.

Залиште свій відгук