PANTOUM - ПОЕЗІЯ ЗВУКІВ

постер PANTOUM - ПОЕЗІЯ ЗВУКІВ
м. Львів, вул. Чайковського, 7
18:00
80-200 грн

" Pantoum - Поезія Звуків"

фортепіанне тріо у складі:
Андрій Драган - фортепіано
Василь Заціха - скрипка
Алессіо Піанеллі - віолончель

в програмі -

Франц Шуберт (1797-1828)
Тріо сі-бемоль мажор, тв.99 (1827)
Allegro moderato
Andante un poco mosso
Scherzo. Allegro
Rondo. Allegro vivace
Джованні Солліма (1962*)
Reperto №12 (на незакінчений фрагмент Ф.Шуберта, 1997)

Моріс Равель (1875-1937)
Тріо ля-мінор (1914)
Modéré
Pantoum. Assez vite
Passacaille. Très large
Final. Anime
Алессіо Піанеллі, віолончель
Віолончеліст та композитор Алессіо Піанеллі народився у 1989 році у місті Трапані (Сіцілія) та навчався у Джованні Солліми та Томаса Деменги. 
Лауреат численних міжнародних конкурсів, серед яких „Антоніо Янігро“ у 2006 (Хорватія), Фонду Шенк у 2013 (Швейцарія). Нещодавно був нагороджений престижною відзнакою Borletti Buitony Award (Британія).
Творча біографія Алессіо рясніє виступами на іменитих міжнародних фестивалях, таких як Мальборо(Америка), Давос(Швейцарія), П’ятигорський(Америка). Оркестри, з якими Алессіо виступав як соліст: RAI Orchestra, Baden Baden Philarmonie, Orchestra 1813 del Teatro Sociale di Como, Neues Orchester Basel, Orchestra dell'Ente Luglio Musicale Trapanese, Orchestra Sinfonica Siciliana, Aargauer Sinfonie Orchester, Kammerorchester Desono, Sinfonieorchester Basel.
У 2014 вийшов його дебютний соло-CD під назвою „Prelude“ з творами Баха, Вайнберга, Деменги та Цінцадзе. Також було здійснено багато записів камерної музики. 
Власні твори Алессіо Піанеллі видаються та часто виконуються у країнах Європи.

Алессіо грає на віолончелі Евазіо Еміліо Гверра (Турин, Італія 1921)


Андрій Драган, Фортепіано
Переможець численних фортепіанних та камерних міжнародних конкурсів, серед яких Prix Credit Suisse 2009 (Швайцарія), Kiefer Haplitzel Stiftung 2013 (Швайцарія), міжнародний конкурс ім.Лисенка (Україна). Нагороджений срібною медаллю Академії Мистецтв України.
Виступає у країнах Європи, США та Японії. Є учасником багатьох фестивалів - „Lviv MozArt“ (Україна), „Les Museiques“ (Швейцарія), „Menuhin-Festival Gstaad“ (Швейцарія), „Верб’є“(Швейцарія), „La Roque d’Antheron“ (Франція), „"Piano Campus“ (Франція), „Віртуози“, „Контрасти“ (Україна). 
Впродовж останніх років виступав на сценах KKL Люцерн, Тонгале Цюріх, театру в Люцерні, львівської філармонії та ін.
Навчався у Львівській національній музичній академії ім. М.В.Лисенка у класі Л.Крих та Музичній Академії Львова у Базелі (Швейцарія) у А.Отікера.

Залиште свій відгук

Дивіться також