Paris… Весняна зустріч

постер Paris… Весняна зустріч
м. Львів, вул. Коперника, 15

щотижня в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
Вернісаж: 3 квітня о 16:00

Париж вабить усіх, особливо митців, бо уособлює їх мрію. Вишукана естетика, універсальність створеного у ньому формують й особливе світосприйняття, коли перебуваєш у Парижі.

 

Набережні Сени, Булонський ліс, вулички Монмартра, силуети Нотр-Дама, церква Св. Северина і обличчя парижанок збереглись на живописних полотнах та графічних аркушах як пам'ять про зустріч з Парижем. Одо Добровольський і Цуґухару Фуджіта, Кароль Мондраль і Микола Глущенко, Генрик Кжижановський і Станіслав Камоцький – ось неповний перелік авторів, представлених на виставці, чиї твори зберігаються у фондах Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького.

 

Це роботи митців, що жили на межі XIX-XX ст. і відрізнялися своїми творчими пошуками. Художники різного походження та долі, але об’єднані генієм одного з найпрекрасніших і загадкових міст світу.

 

Виставка “Paris… Весняна зустріч” триватиме у Палаці Потоцьких з 3 квітня по 3 травня 2019 з нагоди щорічного фестивалю французької культури в Україні “Французька весна”.

Залиште свій відгук

Дивіться також

Мистецький проект-дослідження «Парадний Портрет» у Львові


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
«Battle of memories: міфи та реалії радянської доби»


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
Виставка-ярмарок «Дитячий світ».


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
Ювелірна виставка-продаж «ЕлітЕКСПО.Зима»


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд