ПАВЛО ДОСКОЧ

постер ПАВЛО ДОСКОЧ
м. Львів, вул. Чайковського, 7
19:00
90-280 грн

18 березня Тернопільський соловейко, автор і виконавець, заслужений артист України - Павло Доскоч у Львівській філармонії.                                                                                                                             
Тернопільський соловейко, автор і виконавець виключно українських пісень, справжній патріот україни, який завжди і всюди пропагує рідну культуру – Павло Доскоч завітає до Львова. Про його талант можна говорити багато. Та не менш важливим є і те, що Павло автор цих запальних та ліричних, задушевних та щирих, пристрасних та веселих пісень, які він виконує з теплом і від серця та вони без перебільшення, стали народними  хітами: "Дністрянка", "Циганочка-циганка", "Вогонь посеред ночі", "Там де рідна хата", "Падала зірка", "Стелись дорого", "Дай рученьку на дорогу", "Дружині", "Зорі над Вкраїною" та багато інших. Павло своїм талантом зачаровує і заворожє та створює справжнє свято естрадної пісні. На його концертах не буває пасивних глядачів. Павла Доскоча часто називають народним артистом України, бо уже давно заслужив прихильність та любов не лише земляків, а й українців  за кордоном в Італії та Америці.             

НЕ ЗВОЛІКАЙ, НЕ ПРОПУСТИ КРАЩИЙ ЕСТРАДНИЙ КОНЦЕРТ!  

КВИТКИ ВЖЕ В ПРОДАЖІ! GASTROLI.UA  100-280 грн.                                                                                                                                                         тел для довідок: 067-67-333-09, 050-139-15-77

Ви можете легко замовити і придбати квитки на концерт Павла ДОСКОЧАсплативши їх будь-яким зручним для вас способом: через інтернет - банківською картою VISA / MasterCard, або готівкою в касах міста. Замовляйте квитки в один клік!   З Gastroli.ua – це легко, швидко і надійно!

Адреси фізичних кас: 

https://gastroli.ua/network

Залиште свій відгук

Дивіться також