Перша виставка Дереги

постер Перша виставка Дереги
площа Міцкевича 8, Будинок книги (1 вхід), 4 поверх 204 офіс

щотижня в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
19:00

19 лютого в арт-просторі «SOVA Space» відкриється виставка архіву Олександра Дереги, на якій будуть представлені роботи від 2016-го року до останньої п’ятниці.

Дерега став впізнаваний не стільки завдяки пильній увазі арт-спільноти, скільки в силу самобутнього художнього стилю, виробленого за роки практики в різноманітних сферах починаючи від п’ятничних ілюстрацій та закінчуючи колабораціями із дизайнерами та розробкою анімаційних персонажів.

Олесь проводить кожен день в тому ж просторово-часовому потоці, що і всі ми. Однак він пропускає всі події та сучасні явища через себе, аналізує та осмислює те, що відбувається, а потім висвітлює в простих і зрозумілих кожному роботах.

Його роботи викликають масовий інтерес за рахунок вільного доступу. Мистецтво для Олеся — перш за все комунікація і діалог з людьми його покоління. Залучення глядача в цю комунікацію відбувається за допомогою яскравих форм та знайомих тем.

Виставка триватиме лише тиждень до 26 лютого 2020 року і буде супроводжуватися паралельною програмою, що складатиметься з дискусій та лекції від митця.

Олександр Дерега народився в 1995 році у Львові. Закінчив коледж імені Труша, працює ілюстратором 7 років, співзасновник Supafresh studio (2015-2017) та Patron Agency (2019).

Адреса: SOVA Space, пл. Міцкевича, 8
Будинок книги (1 вхід), 4 поверх
Час роботи: пн. - нд. 11:00 - 20:00
ВХІД ВІЛЬНИЙ

Вечірка-відкриття відбудеться 19.02 о 19.00
music support: useyohead

Залиште свій відгук

Дивіться також

 ККУПУЙ КВИТОК ВЖЕ ЗАРАЗ НА БУДЬ-ЯКУ МАЙБУТНЮ НАШУ ПОДІЮ


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
HELP/SOS SOVA Space


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
Міжнародна виставка «Деревообробка 2020»


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
Міжнародна стоматологічна виставка «Дентал-Експо»


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд