Підпільний Стендап

постер Підпільний Стендап
м. Львів, вул. Зелена, 88
19:30
150-250 грн

Пані та панове, леді і джентльмени! Запрошуємо вас на унікальну подію, Підпільний Стендап - вперше у Львові! 17 листопада, у п'ятницю в клубі Picasso ми чекаємо саме на  вас і всіх повнолітніх членів вашої родини, щоб добряче посміятися! 
Це найкращий подарунок для поціновувачів нової української комедії. І прекрасний початок для тих, хто ще не знайомий із стендапом. Так це просто шикарний вечір, який продовжить ваше життя сміхом і ви просто не можете  його пропустити! 
Звідки вони взялися? Ніхто не знає ... Хто вони? Ніхто не знає ... Де вони дадуть концерт в наступний раз? Теж, ніхто не знає ... Адже це Підпільний Стендап. Цих хлопців ви могли бачити де завгодно: по телевізору в різних комедійних шоу, на підмостках театру, на вулиці або в клубі, можливо хтось з цих хлопців проводив ваше весілля або корпоратив, але ви і подумати не могли що вони резиденти Підпільного стендап.
 Цього разу у вашому місті ви побачите найзухваліших  коміків столиці: 
• Свят Загайкевич - фіналіст Стендап Шоу на Новому Каналі,
• Антон Тимошенко – двічі переможець шоу «Розсміши Коміка», 
• Лана Чубаха - двічі переможниця шоу «Розсміши Коміка», фіналістка Comedy Battle на ТНТ, 
• Єгор Шатайло – переможець фестивалю International StandUp Comedy Week in Kiev у жанрі імпровізації Set List,
• Сергій Липко – двічі переможець шоу «Розсміши Коміка», 
• Андрій Щегель - лисий та найскандальніший комедіант, який клав на всі нагороди та номінації, але тим не менш, переможець московського фестивалю «Інді.Камеді 2016». 
Підпільний Стендап - це атмосферний і відвертий стендап, де коміки розкажуть вам всі свої найсоковитіші та  найсміливіші жарти. 
Справжній стендап без купюр. Таке як у нас ви не побачите ніде, тому що ми жартуємо про те, про що ви боїтеся навіть подумати. 
ОБЕРЕЖНО: Колишніми після почутого, ви вже не будете! Ми б розповіли вам ще щось, але це "Підпільний Стендап". Все під грифом таємно. 
Приходьте, і дізнаєтеся все самі.

Відео: 

Залиште свій відгук

Дивіться також

День першокурсниці!
Вечірка


22:00
A big party never killed nobody
Вечірка


22:00
Випрані хіти
Вечірка


22:00
ХОЛОДНЕ СОНЦЕ


19:00