Погляд - інклюзивна вистава про відношення до різних речей

постер Погляд - інклюзивна вистава про відношення до різних речей
м. Львів, вул. Городоцька, 36
19:00

Запрошуємо на живу і щиру інтерактивну професійну виставу!
Вхід за благодійним внеском за умови попередньої реєстрації за посиланням - https://forms.gle/rU25quAmQjrgL87m9

Мабуть події у виставі відбуваються не на нашій планеті і не з нами, а на дуже схожій планеті, з дуже схожими на нас людьми. І, мабуть, люди на цій планеті поводять себе дуже-дуже дивно. Вони то залюблюють один одного до неможливості рухатись і дихати, то відштовхують і відкидають навіть забуваючи помічати. Словом, ці дуже схожі на нас люди, на справді, зовсім не схожі, мабуть…

Інклюзивна вистава «ПОГЛЯД» це мистецький діалог між учасниками театральної студії «Журавка», що працює у Львівській спеціальній школі-інтернат №100 та професійними митцями зі Львова. Через гармонійне поєднання професійних мистецьких та терапевтичних соціальних цілей театральна вистава стала місцем знайомства та розвитку усіх її учасників – великої команди акторів, музикантів, художників, танцівників.

Проект також розкриває екологічну проблематику і стає місцем реалізації мистецьких інновацій (upcycling) для виготовлення сценографії та декорацій.

Базисом для народження проекту стала багаторічна робота у галузі інклюзивного театру організації «Непротоптана стежина», що однією з перших стартувала фестиваль особливого театру в Україні, ще у 2001 році.

Ідея проекту «Погляд» зародилась під час інклюзивної лабораторії Unlimited, яку організувала «Непротоптана стежина» у Львові в грудні 2018 року за підтримки Британської Ради в Україні. Під час лабораторії професійні танцівниці із інклюзивної танцювальної компанії із Великобританії Candoco, працювали з групою, що складалась із людей з інвалідністю та танцівників. Спостереження за успіхами і розвитком учасників з інвалідністю зору протягом трьох днів лабораторії слугувало поштовхом до розвитку ідеї інклюзивної вистави “Погляд”.

Проект “Погляд” став переможцем соціально культурних проектів Львова, та отримав підтримку від управління культури ЛМР, а також став одним із інклюзивних проектів, який отримав фінансування від Українського Культурного Фонду.

Проект стартував у квітні 2019 р. та реалізовується МТЦ «Непротоптана стежина» у тісному партнерстві з наступними організаціями, де кожна має свою особливу роль:

• Львівська спеціальна школа-інтернат №100, театральний колектив «Журавка»
• Академія Української Молоді (АУМ) - має великий досвід реалізації молодіжних міжнародних проектів та має хорошу мережу контактів серед молоді Львова, що готові включатись у різноманітні соціально-культурні проекти;
• ConDanSpace - Простір сучасного танцю - молода громадська організація, створена на базі танцювальної спільноти Львова, колом діяльності та інтересу якої є сучасні перформативні й танцювальні практики, творчі експерименти, інклюзивне мистецтво.

Команда проекту:
Ініціаторка та кураторка проекту – Анастасія Войтюк
Режисерка – Анна Єпатко
Хореографиня – Марія Бакало
Музична підготовка учасників – Анастасія Войтюк
Сценографія та костюми – Оля Стеблак
Візуальна частина – Богдана Давидюк
Анімація візуальної частини – Яна Бачинська
Педагог та керівниця колективу «Журавка» – Галина Партика
Виконавча менеджеркиня – Таня Покровська

Актори:

Юля Романишин
Марія Сидорук
Василь Рак
Орися Кляйн
Толік Дорош
Анастасія Мороз
Ольга Шередько
Андрій Морочинський
Наталія Пєнкіна
Христина Кришталь

Музика
Анастасія Войтюк
Віталій Маранчук

Залиште свій відгук

Дивіться також

Онлайн трансляції вистав Національної оперети України


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
Онлайн вистава  «Pentecost"


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
Відеоверсії вистав Театру імені Леся Курбаса


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд