Поневолені (18+) Possessor

постер  Поневолені (18+)  Possessor
м. Львів, вул. Під Дубом, 7а
, , , ,
жахи, трилер, наукова фантастика

Не забувай про маску.

Вона потрібна усім гостям, навіть наймолодшим.

Розклад сеансів https://planetakino.ua/movies/possessor/#month

Ми заблокували частину місць у залі, щоб забезпечити дистанцію між глядачами. Відстань від тебе до інших гостей — 1,5 метра у всіх напрямках.

Вбивати чужими руками люди навчилися давно – хтось довірливий може підпасти під маніпуляцію, або ж кілер охоче візьме за це гроші. Технології майбутнього дозволяють вбивати, перемістивши свою свідомість у чуже тіло. Тася (Андреа Райзборо) вбиває на замовлення. Її тіло при цьому лежить у спеціальному кріслі, а свідомість переноситься у тіло когось наближеного до потенційної цілі. Найскладнішим моментом усієї операції є покидання чужого тіла – це тіло потрібно вбити. Під час виконання надскладного замовлення Тася відчуває, як увесь налагоджений процес починає змінюватись.

Фантастичний трилер «Поневолені» зняв канадський режисер Брендон Кроненберг. Син видатного Девіда Кроненберга, він перейняв від батька його впізнаваний стиль. Кроненберг-старший вважається засновником піджанру, відомого як body-horror, коли жахи ґрунтуються на демонстративному знищенні або ж спотворенні тіла. Причиною може бути хвороба, мутація або каліцтво.

Якщо тобі немає 18 років, ти не зможеш переглянути цей фільм у кінотеатрі. Навіть з батьками. Контролер перевірить документи на вході до зали. Такий закон.

Залиште свій відгук

Дивіться також

Прем'єра «Америка»


18:00
Експозиція під відкритим небом "Banner Art


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
	МС Петя. Перший сольний


18:00Учасник "Україна має талант" та головний моти