Попелюшка

постер Попелюшка
м. Львів, вул. Лесі Українки, 1
(032) 235-55-83 (каса)
(032) 235-67-62 (адміністрація)
12:00

казка в інсценізації Л.Кічури, О.Галканової-Лань

Тривалість — 01:30
Прем'єра відбулась 08 Лютого 2020 року
режисер-постановник — Олеся Галканова-Лань
художник - постановник — Орест Гелитович
художник зі світла — Тарас Москалик
постановник сценічного світла — Андрій Хахула
художник по костюмах — Олексій Лань
композитор — Олеся Галканова-Лань
Хореограф — Юлія Скиба
Хормейстер — Оксана Явдошин
помічники режисера — Костянтин Шелест, Тетяна Когут

Олеся Галканова-Лань, режисерка, автор інсценівки і текстів пісень, композитор: "Я з дитинства обожнюю казки про принцес. Коли вперше побачила прочитання класичних історій компанією Disney, зрозуміла, що казка немає ані меж, ані кордонів. Так склалося, що я маю одну мрію і на шляху до неї з'явилась "Попелюшка". Ми творимо казку для дітей, підлітків та дорослих. Я, як мама, розумію всю відповідальність, бо очі дітей щирі і я не маю права відступити від чуда. А дорослим потрібно знову відчути те диво, що ми втрачаємо за щоденними турботами.

Не говоритиму про сюжет, прочитання, а скажу, що... Це – доля! Дякую театру імені Марії Заньковецької за можливість втілити своє бачення цієї історії на сцені. Радію, що мої ідеї чують і втілюють цехи театру. Ще безмежно щаслива і схвильована, що можу працювати з крутими акторами та акторками, які кожної репетиції народжують стільки неймовірних емоцій. Ці емоції виникають під час репетицій, час творення. І ще вдячна диригентові Богдану Мочураду за можливість задіяти оркестр театру у "Попелюшці". Це честь для режисера творити разом з Вами!!!"

”Попелюшка” в Театрі Заньковецької насамперед цікава інтерпретацією образу заголовної героїні. Вона тут – не знайоме за десятками інших версій затуркане дівчисько, за свою працьовитість і сумирність нагороджене дивом магічного перетворення на юну красуню і сумнозвісним коханням з першого погляду, звичайно, принца, а – натомість – розумна та метка дівчина, ладна боротися за своє щастя і за жодних обставин не миритися із гіркою долею. Можна сказати, що це героїня нинішнього часу, здатна приймати виклики і не чекати усмішок фортуни. Гадаю, авторами вистави добре визначена й міра умовності сценічної оповіді. Навіть оркестр на сцені підкреслює її відверто вигаданий, казковий характер. Це дуже допомагає акторам, даючи їм можливість деякого перебільшення, утрирування. Вони вдало використовують цей шанс, на щастя, ніде не вдаючись до карикатурності».

Сергій Васильєв

"Щиро вітаю талановиту Olesia Galkanova Simeon з режисерсько- композиторською роботою в виставі "Попелюшка" в Театрі імені Марії Заньковецької.

Із цієї казки-вистави, я в 5 років закохалась в театр, тому щиро дякую кожному, хто повернув мене в світ мрій - сучасною, світлою, наповненою легкістю виставою.

Львів'яни, беріть свої діточок і йдіть до "Попелюшку"!"

Римма Зюбіна

Залиште свій відгук

Дивіться також