постер Буна
м. Львів, вул. Лесі Українки, 1
(032) 235-55-83 (каса)
(032) 235-67-62 (адміністрація)
18:00

Етно-хоррор
Тривалість — 01:50
Прем'єра відбулась 25 Жовтня 2020 року

 

Режисер — Ігор Білиць
Художник — Богдан Поліщук
Помічники режисера — Тетяна Когут, В'ячеслав Жуков

 

Дійові особи та виконавці

Буна Олександра Бонковська народна артистка України,  Ірина Швайківська заслужена артистка України 
Орися Наталія Боймук,  Світлана Мелеш 
Митро Максим Максименко,  Богдан Ревкевич 
Петро Володимир Пантєлєєв,  Іван Довгалюк 
Пантелеймон Зоряна Дибовська,  Мар’яна Кучма 
Тітка Фрузіна Ольга Бакус,  Наталія Лісова заслужена артистка України 


     Сюжет п’єси побудований на основі реальної історії родини з Буковини. Драматургиня, описуючи життя персонажів, зобразила українське село на межі глобалізації з існуючими пограничними станами: бідності і уявлення про заможність, убогості культури та прагнення до нематеріальних благ цивілізації. Головна героїня твору – Буна (з буковинського діалекту «бабуся») – уособлює українські традиції, забобони, вірування. Вона жива представниця людини, що ввібрала в себе національну пам’ять з її автентичністю та «скелетами в шафі». Як сказала режисерка Олена Роман: «Буна - це гостро схоплений Вірою образ України, яка пройшла через радянську добу і не загубила коріння».
    Події в житті персонажів п’єси розвертаються так, що старенькій Буні доводиться самотужки виховувати дев’ятнадцятирічну онуку Орисю. Але це виховання для сучасної людини виглядає жорстким: Буна контролює ледь не кожен крок онуки. Орися – нове покоління, котре вже не може жити в межах традиційних консервативних форм, але як жити по новому вона ще не знає. Лише увесь час мріє поїхати до столиці, вступити в університет. Натомість вона переживає руйнацію мрій і, коли вже доходить до межі відчаю, відважується на відчайдушний крок – їде на заробітки до Сполучених Штатів.
     Якою вона повернеться і чи повернеться взагалі – питання які знаходять розв’язку в п’єсі, але для більшості сучасної молоді вони лишаються відкритими.

Залиште свій відгук

Дивіться також

"ЗЕМЛЯ"


18:00
Я БУДУ ТВОЇМИ ОЧИМА


18:00
Я БУДУ ТВОЇМИ ОЧИМА


18:30
Я БУДУ ТВОЇМИ ОЧИМА


18:00