Пункт призначення. Аквапарк (18+)

постер  Пункт призначення. Аквапарк (18+)
м. Львів, вул. Під Дубом, 7а
, , , ,
Бріттані Дрісделл, Сюзанна Ленір, Джессіка Абруццезе, Джонатан Емонд, Ксав'єр Сотело
Канада

Вона потрібна усім гостям, навіть наймолодшим.

Розклад сеансів https://planetakino.ua/movies/aquaslash/#week

Ми заблокували частину місць у залі, щоб забезпечити дистанцію між глядачами. Відстань від тебе до інших гостей — 1,5 метра у всіх напрямках.

Фільм озвучений українською — переклад накладений поверх оригінальної мови акторів.

Випускники середньої школи містечка Валлей Хілс вирішують у місцевому аквапарку відсвяткувати закінчення іспитів. Все відбуватиметься як і на більшості подібних вечірок – алкоголь, секс та наркотики. Розкуті хлопці та дівчата почувають себе у цілковитій безпеці, а даремно. Якось у 80-х у цьому аквапарку відбулася трагедія, загинули відпочивальники. Хтось вважає це нещасним випадком, інші ж досі у страху, бо винуватця так і не знайшли.

Комедійний фільм жахів «Пункт призначення. Аквапарк» зняв режисер із Канади Рено Готьє. Це перший у його кар’єрі фільм англійською мовою. У своїй роботі він віддав шану численним слешерам 80-х років. Рено користується вірою людей у міську легенду, згідно якої таємний зловмисник кріпить леза до внутрішньої поверхні гірок в аквапарках. У нас в країні більшого поширення набула видозмінена версія цієї байки – про леза на дитячих майданчиках.

Якщо тобі немає 18 років, ти не зможеш переглянути цей фільм у кінотеатрі. Навіть з батьками. Контролер перевірить документи на вході до зали. Такий закон.

Залиште свій відгук

Дивіться також

Фестиваль короткометражної анімації Annecy (12+)


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
16:40
Надприродне (16+)


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
12:00 21:55
Blade Runner (англійською з укр. субтитрами)


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
20:15
100% Вовк


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
10:15 13:50 17:05