Реквієм Керубіні

постер Реквієм Керубіні
м. Львів, вул. Бандери, 8
19:00

Велична музика у справді масштабному виконанні прозвучить у Львівському органному залі. Реквієм для мішаного хору та оркестру Луїджі Керубіні – світовий шедевр, який вражає своєю красою кожного, хто чув його хоча б раз. Цього разу в Органному він звучатиме у виконанні хору Кафедрального собору Луцька та симфонічного оркестру Луганської філармонії.

 

Реквієм до мінор Луїджі Керубіні створений у 1816 році. Цей твір на тексти католицької меси за померлими вважається одним з найкращих творів у жанрі реквієму, що, без перебільшення, став еталоном для багатьох сучасників і послідовників Керубіні, таких як Бетховен, Шуман, Брамс, Верді та ін.

Реквієм до мінор присвячений памʼяті французького короля Людовіка XVI, проте ця прекрасна й надзвичайно емоційна музика Керубіні вийшла далеко за межі церковної служби. Твір дещо нагадує античну драму, а хор тут схожий на оперний – мелодекламацією, драматичними паузами, змінами настрою, тематичними контрастами.

Почуйте цей шедевр сакральної музики у виконанні Архієрейського камерного хору “Оранта” Кафедрального собору Луцька в супроводі симфонічного оркестру Луганської філармонії під батутою Івана Остаповича.

 

Виконавці:

Архієрейський камерний хор "Оранта" Кафедрального собору Святої Трійці (Луцьк)

Художній керівник та дириґент – Василь Мойсіюк

Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії

Іван Остапович – дириґент

 

Програма:

Луїджі Керубіні – Реквієм для мішаного хору

 

Тривалість: близько години

 

Просимо мати з собою документ, що посвідчує особу.

У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

 

 

Залиште свій відгук

Дивіться також