«Різдвяний вечір» від Оксани Мухи

постер «Різдвяний вечір» від Оксани Мухи
м. Львів, проспект Свободи, 28
(0332) 260-13-60
(0332) 235-65-86 (театральна каса)
17:00
17:00 та 19:30
80-450 грн

Концерти Оксани Мухи у Львівській опері – неповторна Різдвяна містерія звуків та образів. У час світлого Різдва, 8 січня 2018 р., співачка запрошує усіх, хто шанує та береже українські традиції, на свої сольні концерти. Початок о 17:00 та 19:30.

Музичне дійство «Різдвяний вечір» - безперервне задоволення, яке можна чути, споглядати та відчувати усією душею. Колядки і щедрівки, обрамлені музикою та ритмами у різноманітних стилях, звучатимуть у супроводі Різдвяної оркестри. Ця святкова концертна програма Оксани Мухи - це по-новому переосмислене давнє і дороге та бережно перенесене у сучасний світ. Спеціальний гість концертів – хорова капела «Дударик».
«Різдвяний вечір» - це жива імпровізація від неймовірних музикантів, які тут і зараз додають до Різдвяної атмосфери несподівані акценти, мелодії та звукові барви! Залишаться незмінними оригінальна мелодія коляд, текст та зміст, що закладено віками, а от за формою та аранжуваннями коляди і щедрівки здивують навіть найвибагливішого меломана. Ця акустична музична подорож звуками й ритмами перенесе слухача у найнесподіваніші куточки світу, занурить у нескінченні глибини музичного всесвіту.
Оксана Муха розповіла, що «це буде добрий Різдвяний концерт для усіх – і для меломанів, і для «непідготованого» слухача». «У «Різдвяному вечорі» кожен матиме розраду. Музиканти-друзі, з якими буду на сцені, – це справжні художники-імпровізатори, і навіть я до кінця не уявляю, якими барвами вони розмалюють мої колядки. Бо кожного разу це неповторно і незабутньо… Як і саме свято Різдва, що дарує всім нам радість й добро», – зазначила співачка і запросила відсвяткувати Різдвяні свята-2018 разом – 8 січня у Львівській опері!
У пісенному доробку Оксани Мухи - найрізноманітніша музика: від автентичної - до експериментальної. Її вишукана та щира неокласика приваблює і полонить. Різноплановість творчості співачки має й джазові та ф’южн-експерименти, пісні на вірші поетів-класиків, колискові та медитативні композиції, акапельну автентику і багато іншого.

Відео: 

Залиште свій відгук

Дивіться також

#PROJECT ELVIS


20:00
З Україною в серці


19:00
Rock MOZART LE CONCERT
Блискавична і приголомшлива концертна версія всесвітньовідомої рок-опери – Rock MOZART LE CONCERT


19:00
Damien Escobar


19:00