Роуп-джампінг на Арені Львів

постер Роуп-джампінг на Арені Львів
Арена Львів
+38 (063) 87-50-123
10:00
Щонеділі
600 грн, але при реєстрації наперед і внесенні передплати - 500 грн
постер 2 Роуп-джампінг на Арені Львів постер 3 Роуп-джампінг на Арені Львів постер 4 Роуп-джампінг на Арені Львів постер 5 Роуп-джампінг на Арені Львів

Роуп-джампінг - що це?

Відносно молодий напрямок екстремального спорту, який полягає у здійсненні стрибка з професійного альпіністського спорядження.

Коли?
Стрибаємо кожної неділі. Зазвичай з 10 ранку до 17 години дня.

Де?
Назва заходу говорить сама за себе — місце зустрічі легендарний стадіон  "Арена Львів".

Як усе проходить?

Прибувши на "Арену Львів" в призначений час необхідно для початку ознайомитися і заповнити полодення по техніці безпеки, де прописані основні правила проведення заходу. Завдяки цьому Ви зможете отримати максимум адреналіну без ризику для вашого життя та здоров'я.

"Арена Львів" - монументальна споруда світового рівня, з якою Ви познайомитеся ближче до стрибка.
Наш інструктор одягне на вас спеціальну подвійну страхувальну систему з запасом міцності більше, ніж 2500кг, щоб ви почувались в цілковитій безпеці. Також зможете із землі оцінити висоту з якої ви ось-ось стрибнете в невідомість.

Ось і воно - Ви уже строїте на краю 34-х метрового "екзіту", а в голові купа думок: " інструктор? А це точно безпечно?"...

І все ж не забувайте, що Ви в надійних руках професіоналів з багаторічним досвідом. Мить вільного падіння і нарешті буря адреналіну в крові!

Чи це безпечно?

Системи страхування у роуп-джампінгу надійні. Кожен елемент навісної системи продуб 100% безпеку учаснику. Кожна складова спорядження сертифікована і використовується обм запасу міцності. Перед кожним стрибком здійснюється візуальний та технічний контроль кожного елементу системи для стрибка. Також обов'язково передбачені страхувальні каски.

Обмеження

Вік охочих повинен перевищувати 18 років.
Чекаємо вас щонеділі!

Залиште свій відгук

Дивіться також

"Польоти на літаках у Львові"


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
Конкурс дитячого малюнка "Трушівська осінь 2020"


в Пн, Вт, Ср, Чт, Нд
NYCTOPHILIA


22:00
Promova Fest.


12:00-16:00