Справжній Санта (0+)

постер Справжній Санта (0+)
м. Львів, вул. Під Дубом, 7а
, 14.01.2022, 15.01.2022, 16.01.2022, 17.01.2022, 18.01.2022,
16:55
комедія
102 хв.
Маркіян Мірошниченко
Богдан Бенюк, Олександр Попов, Ксенія Мішина, Дар'я Петрожицька, Володимир Шумко, Михайло Аугуст, Анна Добриднєва
Україна
CINETECH+, 2D

У Дніпрі, Сумах, Одесі, Львові, Києві та Харкові «жовта зона» карантину. Щоб потрапити на сеанс, візьми з собою один з наступних документів у будь-якій формі:

– сертифікат про отримання однієї або двох доз вакцини чи паперова довідка 063-О;

– міжнародне свідоцтво про вакцинацію;

– іноземний сертифікат вакцинації;

– негативний ПЛР-тест терміном до 72 годин;

– негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тесту, отраманий у лабораторії не більше ніж за 72 годин до сеансу;

– довідка про одужання не пізніше 6 місяців тому.

Гості віком до 18 років цих документів не потребують. Проте в Києві юні глядачі зможуть потрапити у Планету Кіно лише за супроводу дорослого з документом з переліку.

Не забувай про маску.

Вона потрібна усім гостям, навіть наймолодшим.

Увесь світ завмер в очікуванні Нового року. Вулиці міст сяють святковими вогниками, затишні оселі наповнює аромат новорічних смаколиків. Дивовижний настрій найлегше підхоплюють діти. З віком багатьом це дається дедалі складніше. Цього року із Сантою сталося те, чого від нього ніхто не міг чекати. Він перестав вірити у диво та вирішив скласти з себе повноваження. Аби не кидати усе на призволяще, костюм він продав одному хлопцю (Олександр Попов). Він ще менше, ніж його попередник, вірить у дива.

Сімейна комедія «Справжній Санта» від режисера Маркіяна Мірошниченка та сценаристки Маринии Смілянець – це п’ять самостійних новел, об’єднаних спільною темою. Така концепція є новою для вітчизняного кіно. До участі у проекті були запрошені провідні українські актори – Богдан Бенюк, Ксенія Мішина, Володимир Шумко. Саундтрек до фільму написала Анна Добриднєва. Зйомки проходили на найяскравіших новорічних локаціях Києва.

Відео: 

Залиште свій відгук

Дивіться також