Stephen Ridley (Львів)

постер Stephen Ridley (Львів)
м. Львів, проспект Свободи, 28
(380) 322356586 (театральна каса)
19:00

Нове відкриття Британіі - музикант Stephen Ridley, вперше зіграє в Україні.

10 березня 2021 року молодий британський музикант Стівен Рідлі дасть концерт у Львові. Стівен – автор музики й текстів, віртуозний піаніст та чуттєвий вокаліст, який швидко набирає популярність в онлайні, пачками отримує схвальні відгуки музичних критиків й збирає тисячні зали по всьому світу.

“Багато артистів відмовляються від мрії про велику сцену й повертаються до звичайного життя, часто втрачаючи багаторічну практику, але обираючи стабільність. Стівен Рідлі зробив навпаки: відмовився від багатообіцяючої кар’єри в інвестиційному банкінгу, щоб реалізувати свою мрію стати успішним артистом.

Я бачив виступи Стівена кілька разів, і мене захоплює, як він відчуває пісні. Незалежно від того, виконує він кавер чи власний трек, ви відчуваєте його в самій основі композиції, його живу емоцію, експресивно виражену кожною нотою та словом.."

— Danny Williams, London Lifestyle Magazine

Кілька фактів про Стівена Рідлі:
- має бездоганну зовнішність й манери британського денді
- напряму спілкується з фанами в соціальних мережах
- часто грає вуличні концерти
- на концертах виконує як власні пісні, так і кавера світових хітів, які в його виконанні отримують нове прочитання
- восени планує презентувати дебютний альбом

Список фанів Стівена Рідлі поповнюється з першого перегляду його лайвів. Можете перевірити:
Stephen Ridley - I PUT A SPELL ON YOU
Stephen Ridley - Rihanna - We Found Love Cover
За досвідом Біллі Айліш ми знаємо, що в сучасному діджитал світі успіх артиста може початися задовго до виходу першого альбому. Тож не пропустіть нагоду восени почути нове музичне відкриття Британіі в Україні.

Концерт талановитого Стівена Рідлі відбудеться у Львівській Опері 10 березня. За два дні після львівського шоу, 12 березня, Стівен запланував концерт у МІжнародному центрі культури та мистецтв у Києві. Слухати артиста комфортніше в “сидячій” залі, тому організатори подіі обрали найкращі для цього формату локаціі в Києві та Львові. Прийти на концерт можна всією родиною, музика Рідлі рекомендована кожному.

Важливо: під час концерту організатор події гарантує дотриматися всіх офіційних правил та норм безпеки, щодо проведення концертів в Україні цієї осені.

Залиште свій відгук

Дивіться також