постер SUNRISE.
вулиця Городоцька, 38
19:00
200 грн

SUNRISE. Історія, оповідана самому собі
Лінія Вільди з вистави «Свідчення для Персифаля»
Режисер - Сергій Ковалевич (Міжнародна Театральна Лабораторія)

Мене більше не рятують чужі історії, вони мені не потрібні. Мені потрібна своя історія.
Навіть наше «особисте», «своє» — приватна біографія, приватне життя — це не історія, а стосунки. Доки живі, ми не знаємо по-справжньому «свою історію», як і не знаємо вповні «хто я є». Звертаючись в бік іншого, чудесного, в театрі ми можемо йти туди, де почуємо свою історію саме так, як — коли Дух говорив с нами.


Смирення… Опинившись в цій голій суті, несподівано ми потрапляємо в невимовне. Звичайно, ми думаємо про волю, свою свободу від самих себе… Смирення лежить далі волі, смиренники чують щось за межами себе, в якомусь смислі вони і є за межами себе. Це повна відмова.

Вистава — практичне діло світу і тебе, або «твої разборки» зі світом.
На миру — вихід на позорище. «Своє»— його сутність — виникає тільки в світлі. Світло дивиться тебе, якщо ти художник, якщо ти актор — виходь!

Йди в красу і пильнуй красу — проявляй лик Буття — звершуй свою виставу… Будь уважний: повинно зійти сім потів, треба здерти сім шкур.
Після цього почнеться справжнє...

Є що сказати чи нема чого сказати —
театр суть місце, де розказують історії для всіх.

оголеність
незадекорована непристойна вистава ніч всіх сумнівів
ранимість і…
мужність милосердя
в решті решт репетиція Страшного Суду чисте існування
блиск Граалю
sunrise
світ востока

*

Вільда Філіп (Марсель, Франція) - актриса, співачка. Закінчила драматичне відділення Національної школи мистецтв в Порт-о-Пренс (Гаїті) у 2002. Як актриса працювала, зокрема, з гаїтянським драматургом та режисером Гі Режі Жуніором над створенням вистави «Service Violence Série” («Серія Служба Насильства»). Під час короткого перебування у Франції пов’язала у своїй роботі творчість Алана Симона та Родріго Гарсія, Маркуса Борджа і Леа Дант. Співпрацювала з компанією «Yorick» Майкла Батца. З компанією «Entre-Deux» досліджувала універсум Данте і Сари Кейн. Проводила акторський коучинг як режисер та асистент з акторського складу в численних театральних постановках. У 2012 виставою «Das Kind» дебютувала як режисерка. В 2016 приєдналася до компанії «Rara Woulib» в новій постановці «Bizangos», а потім в проекті «Souvnans» як співачка (ритуальна музика та джаз з Куби, Гаїті, Нового Орлеану). Працює у Франції та на Гаїті. З 2017 працює актриса та педагог в Міжнародній Театральній Обсерваторії, зокрема задіяна у виставі «Свідотцтво для Персифаля» (Художній керівник та режисер Сергій Ковалевич).


Сергій Ковалевич (Москва, Росія) - керівник Міжнародної Театральної Обсерваторії (International Theater Observatory), режисер і методолог музично-драматичного театру, педагог. Учень Кліма. Розробник практики театральної антропології, що сполучає творчість та мислення через категорії онтики, границі, трансценденці та топології. Співкерівник філософсько-методологічного семінару «Якість границі». Автор соціо-культурних антропологічних проектів. Досліджує втілення принципів традиції в сучасному мистецтві, в театрі та культурі загалом.
Розробник методу роботи зі словом, текстом, голосом, піснею та тілом як основними поняттями акторської мови. Провадить тренінги, пов'язані з базовим жестом людини («нульовий ритуал»).
Автор методологічних та художніх текстів, що присвячені проблемам театру та культури, режисер антропологічних художньо-документальних фільмів.

 

Залиште свій відгук

Дивіться також

Yoga Challenge Online: 21 день безкоштовних занять з йоги


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
з 8:00 по 9:00
Піцерія Скіфія - доставимо піцу швидко та вчасно
Не дозволяй голоду взяти верх! Тепер ми працюємо в режимі доставки та самовивозу


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
12:00
Завітай на Літню терасу у Піцерію Скіфія


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
12:00
Кінофестиваль для дітей та підлітків "Чілдрен Кінофест"


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд