SUPERNATURAL POP-UP LVIV

постер 	SUPERNATURAL POP-UP LVIV
Duck’s Lake( вул. Стрийська 200 а)
З нетерпінням чекаємо кожного
11:00
1700 грн

ніколи такого не було і от знову — Supernatural повертається. хто пам’ятає, той пам’ятає, так би мовити, як ми повертали квитки, коли у нас не склалося минулого разу: ми планували влаштувати фестиваль натурального вина 26 лютого 2022 року. але самі знаєте хто зробили самі знаєте що (зазвичай ми називаємо речі своїми іменами, але за обсценну лексику нас забанять, а ви не дізнаєтеся про наші плани).

27 травня ми хочемо випити вина у колі друзів — киян, львів'ян і всіх тих, хто таки дістанеться Стрийської, 200а.

то не фестиваль, бо не до фестивалів поки. але. буде одна велика дегустація-знайомство. буде вино, буде фудкорт, а на ньому спешиали від Egersund Seafood та Bad Boy, дещо від Реберні на Стрийській, і ще різне смачне буде. будуть сомельє, які прочитають лекції про натуральне, органічне, біодинамічне вино. будуть книжки про вино. будуть ті, кому ми повертали квитки (сподіваємося).

а що по вину? все natural від Bad Boy, goodwine та Sabotage Wine — близько 30 стендів з винами. будуть різні винороби, наприклад, Pittnauer, Krasna Hora, Judith Beck, DoReMi, Iago Bitarishvili та Enderle-Moll. ми ще чекаємо на "так" від інших виноробів, тому... сподіваємося, все складеться.

що по квиткам? один формат, що передбачає можливість продегустувати абсолютно все + з нас ваш персональний келих.

і важливе: 20% від прибутку ми передаємо Superhumans.

вартість до ДАТА — 1700 UAH,

після ДАТА — 2000 UAH.

Залиште свій відгук

Дивіться також

SAGA LOVE ISLAND | GusGus


17:00
ACAФАТОV


19:00