Святковий концерт оркестру з нагоди 100-ліття театру

постер Святковий концерт оркестру з нагоди 100-ліття театру
м. Львів, вул. Лесі Українки, 1
(032) 235-55-83 (каса)
(032) 235-67-62 (адміністрація)
(032) 243-24-26 (прес-служба)
18:00

Концерт

КОНЦЕРТ ВІДБУВАЄТЬСЯ В РАМКАХ СВЯТКУВАННЯ 100-РІЧЧЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕАТРУ ІМ. МАРІЇ ЗАНЬКОВЕЦЬКОЇ

Тривалість — 2:00
Прем'єра відбудеться 26 Січня 2018 року

Деригент — Богдан Мочурад заслужений артист України
Звукорежисер — Олег Мишловський
Художник — Наталя Тарасенко


 

Дійові особи та виконавці

Солісти Олександра Бонковська народна артистка України,  Олег Лихач,  Ярослав Мука народний артист України,  Людмила Никончук народна артистка України,  Любов Качала,  А.Вакула,  Лідія Остринська заслужена артистка України,  Т.Івасик,  Назарій Московець заслужений артист України,  А.Хавунка,  Р.Беднарський,  Я.Вакулюк,  Наталія Поліщук-Московець,  Р.Левчак,  М.Масляк,  У.Скоропляс,  П.Січко,  В Слупик,  Д.Павленко,  Р.Павленко 

Кінець січня у Заньківчан матиме гарне дійство. Його готує диригент оркестру театру у форматі святкового концерту з нагоди 100-ліття.
 
Як зізнався з. а. України Богдан Мочурад, це дійство справді буде особливим, бо не матиме повторення. Тож недаремно кажуть – двічі в одну річ не ввійдеш! Ось так і цього разу, хто пропустить це свято – не матиме змоги зарядитися позитивом та гарними емоціями. Адже навіть психологи стверджують, що після завершення свят дуже часто до людей «навідується» депресія. Аби убезпечити львів’ян від такого наші музиканти склали особливу святкову програму.
 
У ній буде різнопланова народна та естрадна музика, джазові композиції та відомі світові хіти. Також концерт міститиме чимало сольних інструментальних композицій, де в якості солістів виступлять артисти оркестру.
 
А загалом серед солістів цього вечора ви впізнаєте безліч знайомих та відомих імен – акторів Львівської опери та Заньківчанської трупи й оркестру.
Тож антидепресант у вигляді святкового концерту з перченими жартами забезпечить позитивний настрій та безліч яскравих спогадів кожному, хто 26 січня о 18,00 відвідає це дійство на сцені Театру ім. Марії Заньковецької.
 

Залиште свій відгук

Дивіться також

ЗАГАДКОВІ ВАРІАЦІЇ
Театральна сенсація! Вперше у Львові!


19:00
Вистава "Перед заходом сонця" 21.10
Тривалість - 2:00


18:00