Симфонії Всесвіту II. Шломо Мінц

постер Симфонії Всесвіту II. Шломо Мінц
м. Львів, вул. Чайковського, 7
19:00

Дмитро Яблонський:

Ми починаємо і закінчуємо нашу програму шедеврами італійської класичної музики, які знає весь світ!!! Це дуже потужна увертюра Верді до опери «Сила долі» і блискуча «Італійська симфонія» Мендельсона, яка звучить в знаменитому американському фільмі 1979 року «Йдучи у відрив» про спортивні велоперегонах! Олексій Шор, який народився в Києві, написав багато музики для балету, інструментальної музики, яку виконують визнання музиканти з усього світу! Рондо- каприччиозо Каміля Сен-Санса є в репертуарі кожного віртуозного скрипаля! Програма, безсумнівно, УРА!!!

Тарас Яропуд (концертмейстер оркестру «Віртуози Києва»):

Для кожної творчої людини в житті є важливим процес, ідеї і втілювати ці ідеї в життя, а також взаємодія один з одним, обмін енергією, співпраця, співпереживання, дарувати іншим людям те, що ти робиш! Проект «Симфонії всесвіту», — це саме той проект, де ти даруєш частина себе іншим, співпереживати, співробітничаєш, обмінюєшся енергією, а найголовніше робиш світ кращим!!! .)

Скоро в 6 містах України відбудуться видатні концерти.

Високопрофесійне майстерність виконавців, приголомшлива і геніальна музика, а найголовніше, Видатні Постаті сучасної класичної сцени — всесвітньовідомий скрипаль Шломо Мінц і головний диригент оркестру Віртуози Києва, віолончеліст, номінант премії Греммі Дмитро Яблонський!

Програма:

  1. Джузеппе Верді — Увертюра до опери «Сила долі»
  2. Олексій Шор — «Seascapes» для скрипки з оркестром
  3. Каміль Сен-Санс — Інтродукція та Рондо каприччиозо для скрипки з оркестром
  4. Фелікс Мендельсон-Бартольді — Симфонія n.4 Ля мажор (Італійська)

Залиште свій відгук

Дивіться також