Театральний центр «Слово і голоС» запрошує на прощу храмами Львова

постер Театральний центр «Слово і голоС» запрошує на прощу храмами Львова
в описі події
(0322) 330-404
(067) 795-58-80 (Довідка/акредитація)
,

Театральний центр «Слово і голоС» запрошує на прощу храмами Львова

У Великий піст Театральний центр «Слово і голоС» співатиме давні духовні напіви України у церквах Львова та області. Це вистави «Радуйся. Напіви до Богородиці» та «Напіви Великого посту». Нагадаємо, з проектом ІРМОС «Слово і голоС» та його художній керівник Наталія Половинка виступають уже 21 рік.

«Ідея нашого театру – це Боже Слово і людський голос. Перший і ведучий проект – це ІРМОС, міст між мистецтвом і храмом. Це здійснення найдавнішої молитви, яку передали нам ще перші християни, у мистецькому просторі і в церкві. У цьому унікальність нашого призначення, - пояснює художній керівник «Слово і голоС» Наталія ПОЛОВИНКА. – ІРМОС звучав у 27-ми храмах Америки. Наші вистави зіткані з давніх духовних напівів, звучали на головних фестивалях Франції, Португалії, Польщі, Англії, Австрії, Німеччині, Італії – побували майже у всіх країнах Європи. Саме у Великий піст львів’яни мають унікальну можливість побачити те, що об’єднує нас з цілим світом – дорога у свою глибину, у свою тишу, до джерела радості.»

«Слово і голос» здійснить цю благодійну подорож такими храмами:

-          30 квітня у страстну п’ятницю о 13.30 – у церкві Святих Ольги і Єлизавети на пл. Кропивницького, 1; о 16.00 – у Гарнізонному храмі Святих апостолів Петра і Павла, вул. Театральна,11.

-          18 квітня о 13.00 – у храмі Святої Софії в місті Золочеві.За подіями театру можна слідкувати на Фейсбук-сторінці - «Слово І голоС / Word and Voice».

 

(032) 233 04 04

(067) 79 55 88 0

Залиште свій відгук

Дивіться також