Тінь - Тіло

постер Тінь - Тіло
м.Львів вулиця Кубійовича, 38 ( Львівська національна академія мистецтв)
(032) 276-14-08

У галереї Львівської національної академії мистецтв відбудеться відкриття концептуального мистецького проекту львівської художниці Ольги Кузюри «Тінь/Тіло». Експозицію сформують великоформатні живописні полотна, що є результатом пошуку взаємозалежностей тіла та його духовного вмісту.

У комплексі проект є відображенням суб’єктивного погляду, що через роботи знаходить шлях взаємодії з об’єктивною реальністю, стає її частиною. Водночас – це відверта розповідь про парадоксальну чесність людського тіла. Все найбільш старанно приховане залишає на ньому найвиразніший відбиток. Художниця прагнула відобразити нематеріальний нетривкий емоційний світ засобами живопису, чергуваннями фактур і матеріалів.

Це мистецьке дослідження думки, що існує в матеріальному світі за його посередництвом. Матеріальне тіло художниця сприймає як слід присутності духу. Воно є лише тінню, відбитком, посудом… Тіло як тінь може виявити невидиме для ока, як коливання повітря.

Як зазначає авторка «… Світ складається з духу і матерії – ідеального та матеріального. Матерія існує назалежно від людських відчуттів і від відображення в людській свідомості. Але це суб’ єктивне відображення формує кожен образ, що ми спостерігаємо. Матеріальне тіло є слідом присутності духу; воно – тінь, нікчемний відбиток, посуд для думки і серця. Та саме тілесність дозволяє людині відбутись. Через тіло ми щодня реалізуємо свої можливості мати відносини з іншими. В оно і портал у матеріальний світ. Тінь може виявити невидиме для ока, як коливання повітря. Т іло як тінь здатне виявити те, що приховане думкою …набрати її форму».

Ольга Кузюра – яскрава представниця молодого покоління львівських художників. Народилась 1990 р. в м. Мостиська, Львівської обл. В 2007-2013 рр. навчалась на кафедрі дизайну в НЛТУ України. В 2016 році закінчила аспірантуру Львівської національної академії мистецтв. Працює в галузі станкової та експериментальної графіки, живопису, інсталяції. Автор персональних виставок (2015, 2016), учасниця численних всеукраїнських та міжнародних проектів, пленерів, резиденцій. Зокрема, у 2017 р. була учасницею Фестивалю молодих українських художників (Київ, «Мистецький Арсенал»). Продовжує експерименти у нових техніках та матеріалах, формуючи виразну мистецьку манеру.

Залиште свій відгук

Дивіться також

Офіційне відкриття виставки “Яскраві Літні Спогади” Бортнік Катерини
Вернісаж виставки


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
відповідно роботи установи
YouthSpeak Forum Lviv


10:00
Тренінги  Skiller Club


18:30-21:30