Тренінги Lviv NLP Club

постер Тренінги Lviv NLP Club
вул. Чайковського, 27
0630682641
, ,
18:30-21:00

Тренінги проходять в рамках щотижневого клубу Lviv NLP Club. Формат: ігри та практичні вправи в групі. Щоразу Ви отримуєте досвід, як спрощувати своє життя та звички за допомогою інструментів НЛП.

Наступила календарна Весна і клуб НЛП підготував багато цікавого цього місяця, що присвячений роботі з внутрішніми намірами та що лежить в основі наших стратегій поведінки.
Розклад на березень:

7.03 - Кого насправді я притягаю до себе: про стосунки з НЛП - про наші стратегії побудови стосунків і відповідь на питання: "чому в моєму житті саме так?"

14.03 - Альтернатива завжди є: руйнівна поведінка - про те, яким беспечним чином ми можемо замінити шкідливі звички

21.03 - Будь тим, ким прагнеш: техніка робота з частинами - про можливість розкрити в собі якості таких особистостей, якими ви звикли захоплюватись

27.03 - Я очима себе та інших: арт-техніка дослідження особистості - чарівний та дуже творчий спосіб подивтись на себе у новому ракурсіКорисно як для психологічної практики (інструменти роботи з клієнтами), так і для саморозвитку. Тренери: сертифіковані Практики/Майстри/Тренери НЛП Олена Баркова та Руслан Москальчук. Кількість місць лімітована.

Приєднуйтеся за посиланням goo.gl/6Sftz2

Залиште свій відгук

Дивіться також

Школа здорового способу життя - ActiveLife
Кількість місць обмежена


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЖІНОЧИЙ ФЕСТИВАЛЬ АНІМА 24.03
Фестиваль


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
24.03 - 25.03