Тренінги Lviv NLP Club

постер Тренінги Lviv NLP Club
вул. Лемківська, 9а
0630682641
, ,
18:30-21:00

Тренінги проходять в рамках щотижневого клубу Lviv NLP Club. Формат: ігри та практичні вправи в групі. Щоразу Ви отримуєте досвід, як спрощувати своє життя та звички за допомогою інструментів НЛП.

Розклад на червень:

5.06 (Вт) - BLIND - що я знаю про себе і світ, коли його не бачу

Уявіть, що на декілька годин ви продовжуєте спілкуватись з іншими людьми, виконувати тренінгові вправи, максимально відтворюючи своє щоденне життя, проте орієнтуєтесь тільки на те, що чуєте та відчуваєте.

12.06 (Вт) - Театр Частин: вирішення питань колективним несвідомим

Це спосіб подивитись під новим кутом на будь-яке своє актуальне питання чи проблему. Плюс це завжди захоплюючий і цікавий процес, де кожен з вас може бути в ролі актора і через свою роль багато про себе зрозуміти.

19.06 (Вт) - Як продавати себе дорого (Invited trainer Оксана Мельник)

Цей тренінг для того, щоб не залежно від сфери вашої діяльності, ви навчились цінувати свої навички, не боятись підіймати планку вартості послуг та ефективно презентували себе. Як завжди, ми не будемо про це просто говорити. Практика і ваш власний досвід в тут і зараз розриває значно більше, ніж ви про себе думаєте.

У нас відсутні “другі ряди” і всі учасники включено приймають участь в роботі.

Кількість місць обмежена.

Приєднуйтеся за посиланням: https://goo.gl/3Pjeiy

Тренери: Олена Баркова — практикуючий психолог, сертифікований Майстер/Практик та Тренер НЛП, Руслан Москальчук — сертифікований Майстер/Практик НЛП та Тренер розвиваючих програм.

Залиште свій відгук

Дивіться також

Виставка «Роботів Трансформерів»


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
з 10:00 по 22:00 годину
Весняний Будівельний Форум


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
ENTER.UA/ORPHEUS.UA


19:00