Три горішки для Попелюшки (12+)

Three Wishes for Cinderella
постер Три горішки для Попелюшки (12+)
м. Львів, вул. Під Дубом, 7а
, 14.01.2022, 15.01.2022, 16.01.2022, 17.01.2022, 18.01.2022,
18:05
фентезі, сімейний
87 хв.
Сесіль Мослі
Астрід Смепласс, Дженгіз Ал, Крістофер Хів’ю, Торбен Харр
Норвегія, Литва
CINETECH+, 2D

У Дніпрі, Сумах, Одесі, Львові, Києві та Харкові «жовта зона» карантину. Щоб потрапити на сеанс, візьми з собою один з наступних документів у будь-якій формі:

– сертифікат про отримання однієї або двох доз вакцини чи паперова довідка 063-О;

– міжнародне свідоцтво про вакцинацію;

– іноземний сертифікат вакцинації;

– негативний ПЛР-тест терміном до 72 годин;

– негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тесту, отраманий у лабораторії не більше ніж за 72 годин до сеансу;

– довідка про одужання не пізніше 6 місяців тому.

Гості віком до 18 років цих документів не потребують. Проте в Києві юні глядачі зможуть потрапити у Планету Кіно лише за супроводу дорослого з документом з переліку.

Не забувай про маску.

Вона потрібна усім гостям, навіть наймолодшим.

Після смерті матері, а згодом і тата, Попелюшка (Астрід Смепласс) залишилася жити у батьківському будинку. Однак повноправною власницею їй бути не судилося. Заправляє усім її владолюбна мачуха (Елен Дорріт Петерсон), а справжня господарка маєтку мусить жити на правах служниці. Так і проходило б життя Попелюшки у скорботі та тяжкій праці, якби не випадкова зустріч із принцом (Дженгіз Ал). Взаємна симпатія подарувала їй надію на краще життя. Тим часом у королівському замку скликають бал. Серед красунь, що прибудуть на нього, принц має обрати собі дружину. Донька мачухи Дора розраховує мати успіх на балу, саму ж Попелюшку туди брати ніхто не планує.

Сімейне фентезі «Три горішки для Попелюшки» є литовсько-норвезьким римейком однойменної казки, що вийшла на екрани у 1973 році. Оригінальний фільм знімали спільно Чехословаччина та НДР. Впродовж багатьох років є найпопулярнішою зимовою казкою у багатьох країнах Європи. Зіграти головну роль у новому фільмі запросили популярну норвезьку співачку Астрід Смепласс. Режисеркою проекту стала Сесіль Мослі, яка має чималий досвід у режисурі серіалів для телебачення.

Відео: 

Залиште свій відгук

Дивіться також