ТРИБЬЮТ-ШОУ АДРИАНО ЧЕЛЕНТАНО

постер ТРИБЬЮТ-ШОУ АДРИАНО ЧЕЛЕНТАНО
м. Львів, проспект Свободи, 28
(380) 322356586 (театральна каса)
20:00
470-1620 грн

НА БІС!

Найкраще світове триб'ют-шоу Адріано Челентано!

Адріано Челентано ось уже понад 50 років по праву вважається дуже яскравої світовою зіркою. Музикант, кіноактор, естрадний співак, кінорежисер, композитор, громадський діяч та телеведучий. В Італії за свою манеру рухатися на сцені отримав прізвисько «Molleggiato» («На пружинах»).


Челентано є одним з найуспішніших і найвпливовіших виконавців в історії італійської музики - за всю свою кар'єру він випустив сорок один студійний альбом загальним тиражем 150 мільйонів екземплярів, а також знявся у більш ніж в сорока фільмах.


Уже понад 10 років Адріано не виїжджає з гастролями за межі Італії, проте не будемо впадати у відчай, адже відчути на собі магічну енергетику і отримати задоволення від улюблених пісень можна на офіційному триб'ют-шоу Адріано Челентано за участю музикантів великого маестро!
Незважаючи на те, що пародій і спроб стати схожими було багато, тільки один артист зміг зробити це віртуозно, не награно і гармонійно - Адольфо Себастьяні.
«Lui e gli amici del Re» народилися в лютому 2002 року. Основною ціллю колективу стало втілення творчості Челентано.
 

Соліст «Lui e gli amici del Re» - Адольфо Себастьяні володіє не лише фізичною, але й вражаючою вокальною схожістю з великим артистом. Бездоганно наслідуючи його манери, завдяки своїй харизмі та професійному спілкуванню з публікою, Адольфо Себастьяні став неперевершеним імітатором свого кумира. Сам маестро, коли був присутнім на одному з концертів «Lui e gli amici del Re» сказав, дивлячись на сцену: «Таке відчуття, що нас тепер двоє!».

 

На своїх виступах учасники групи змогли добитися ідеального поєднання шоу і музики. Їм вдалося відродити ту захоплюючу атмосферу, яка панувала на незабутніх концертах великого Артиста.

Залиште свій відгук

Дивіться також