У театрі «Слово і голос» покажуть фільми з супроводом режисера Сергія Ковалевича

постер У театрі «Слово і голос» покажуть фільми з супроводом режисера Сергія Ковалевича
вулиця Городоцька, 38
(0322) 330-404
(067) 795-58-80 (Довідка/акредитація)
, 19.10.2021,
19:00
постер 2 У театрі «Слово і голос» покажуть фільми з супроводом режисера Сергія Ковалевича постер 3 У театрі «Слово і голос» покажуть фільми з супроводом режисера Сергія Ковалевича

У театрі «Слово і голос» покажуть фільми з супроводом режисера Сергія Ковалевича

 

Три дні поспіль – 18-го, 19-го та 20-го жовтня у Театральному центрі «Слово і голоС» відбудуться вечірні відео-покази з супроводом режисера Сергія Ковалевича. Зустрічі будуть цікаві для акторів, режисерів, та всіх, кого цікавить особистий розвиток і потреба Лишатися Людиною Живою в цьому часі стрімкої зміни декорацій світу.

 

18 жовтня, у понеділок режисер покаже фільм «ЗАБАВА. Зустріч Майстерні Пісні (Львів, Україна, Театру ZAR (Інститут Гротовського, Вроцлав, Польша) і Театру La MADRUGADA (Італія) в Бжезінці», 2007 р.

 

19 жовтня, у вівторок, - показ фільму «ЧАС ДУХУ. Театральна акція вуду-спільноти і режисерів Сергія Ковалевича і Фабріса Ніко на Гаіті», 2016 р.

 

20 жовтня, середа, режисер продемонструє фільм «ШЕПІТ БАБУДЖИ. Театральна акція режисерів Сергія Ковалевича і Фабріса Ніко в меморіальному Ашрамі Бабуджи м. Ченнай», Індія, 2017 р.

Адреса ТЦ «Слово і голоС»: вул. Городоцька, 38. Початок усіх показів о 19.00. Вхід за квитками, які можна буде придбати на місці.

Прохання до глядачів дотримуватися діючих карантинних вимог щодо відвідування масових заходів.

Залиште свій відгук

Дивіться також