Українська пісня. Ukrainian song project

постер Українська пісня. Ukrainian song project
!FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24-26)
З нетерпінням чекаємо кожного
14:00
540-2050 грн

Арсен Мірзоян - другий хедлайнер Національного проекту «Українська Пісня/Ukrainian Song Project 2023». Виступи Арсена Мірзояна - це завжди незабутні враження та душевна музика, яка залишиться у серцях слухачів надовго. "Вінні Пух", "Поцілуй", "Джеральдіна" та інші хіти лунатимуть на сцені !FESTrepublic.
Презентуємо вам третього хедлайнера - ALEKSEEV. Це один з найталановитіших та визнаних музикантів нашого часу, чия творчість – це диво, що надихає та захоплює кожного, хто чує його пісні. Його голос магічний, а його тексти – своєрідні поезії, що змушують думати та змінюють життя. Його репертуар охоплює безліч різноманітних жанрів: від класики до сучасної музики, та залишає в захваті аудиторію будь-якого віку.
Четвертим хедлайнером стане талановита Злата Огнєвіч! Одна з найвідоміших і найуспішніших українських виконавиць, Злата представляла Україну на "Євробаченні", здобувши друге місце в 2013 році. Вона також виступала на численних міжнародних фестивалях, де завжди залишала враження своїм неповторним голосом та високим професіоналізмом. Її композиції завжди вражають своєю емоційністю та глибиною.

Залиште свій відгук

Дивіться також