Уляна Горбачевська організовує у Львові новий міжнародний проект “Lemkovyna-Lem”

постер Уляна Горбачевська організовує у Львові новий міжнародний проект “Lemkovyna-Lem”
Lem station. Вулиця Вітовського 57.
20:00

Українська прем'єра проекту відбудеться у неділю 24 листопада у LEM Station.

“Lemkovyna-Lem” –  музично візуальне дійство. Це нове та оригінальне відчитання лемківських пісень. Це спроба пірнути до самої серцевини і суті пісні. Несподіване поєднання інструментів, підсилення почутого через відеоарт, поєднання унікальних голосів — все це разом забере слухача у світи, які дарує справжня пісня. У проекті співтворять відомі музиканти та співаки з різних країн.

Уляна Горбачевська –Україна (голос, режисура)

Юлія Дошна – Польща, (голос)

Ришард Лятецький – Польща (труба, перкусії, синтезатор)

Мацей Кудлацік – Польща (струнні інструменти)

Олексій Ворсоба – Білорусія (акордеон)

Архівні, довоєнні фотографії лемківщини - Степан Венгринович

Хор «Жайвір» ( худ. Кер. Наталя Чмир-Козяр)

VJ group Cube – відеоарт

“Lemkovyna-Lem”  використовує пісні та музику, що випливають із традицій лемківського регіону та інноваційно перекладає їх на сучасну мову. В ньому, перш за все, беруть участь артисти, які надихають традиційну музику, та представники сучасної музикиі: Уляна Горбачевська зі Львова (всесвітньо відома українська співачка та антрополог - дослідник карпатських культур), Юлія Досна (майстер лемківського співу), Олексій Ворсоба з Мінська (білоруський композитор та віртуоз акордеон) та двоє польських сучасних інструменталістів: Мацей Кудлацік та Рішард Латецький. 

Створюючи простір, в якому обидва напрямки (сільська музика та сучасна музика) можуть зібратися разом зустрічатися та вести творчий діалог, створюється нова музична якість.

Важливою творчою складовою заходу стануть проекції архівних фотографій з лемківського краю з родинного архіву родини Венгриновичів, що показують мультикультурний ландшафт польсько-українського кордону.

Подія відбудеться 24 листопада у Lem station. Вулиця Вітовського 57.

(Старе міське трамвайне депо) 

https://facebook.com/events/575499436525158/?ti=as

www.lemkowyna.eu

 

Залиште свій відгук

Дивіться також